زمان بارگزاری این صفحه: 1:12 AM UTC

آبگرفتگی بیش از 300 واحد مسکونی در آستارا

ارندگی روزهای اخیر باعث آبگرفتگی شدید خیابانها و منازل مسکونی در اغلب شهرهای استان گیلان شد

صدای گیلان؛بارندگی روزهای اخیر باعث آبگرفتگی شدید خیابانها و منازل مسکونی در اغلب شهرهای استان گیلان شد.در این میان بیشترین خسارت و ابگرفتگی در شهرستان آستارا اتفاث افتاد که فرماندار این شهر به ایرنا از آبگرفتگی 300 منزل مسکونی خبر داده بود.

سیروس شفقی گفت: معابر و برخی محلات غربی شهر آستارا دچار سیلاب شده و به علت گودالی بودن این قسمت از شهر، در پی بالا آمدن آب دو رودخانه مرداب و خواجه کری، سیل وارد کوچه ها، خیابان ها و منازل این منطق شده است.

وی بیان کرد: این آبگرفتگی بیشتر در محلات و خیابان های شهید رستمیان، پل احمد، کشاورز و خلیل آباد اتفاق افتاده است.

وی افزود: مدیرکل بحران استانداری گیلان برای کنترل و مدیریت سیلاب در شهرستان آستارا حضور داشته و بر فرایند مدیریت آبگرفتگی، برآورد خسارت و امدادرسانی به محلات سیل زده نظارت دارد.

شفقی درباره امدادرسانی به سیل زدگان و واحدهای مسکونی محصور در سیلاب اظهار کرد: ستاد حوادث غیرمترقبه شهرستان با استفاده از قایق ها و شناورها در بین ساکنان واحدهای مسکونی و منازل محصور در سیلاب نان و اقلام مورد نیاز توزیع کرده است.

مطالب بیشتر؛

  • تشریح جزئیات عمل جراحی مقام معظم رهبری روز گذشته خبر عمل جراحی مقام معظم رهبری، بسیاری از مردم ایران را نگران کرد. با اینکه ایشان تاکید کرده بودند این جراحی خطرناک نیست دلگرمی ایشان جایی برای نگرانی نگذاشته بود اما در شبکه‌های اجتماعی پیام‌های التماس دعا برای رهبر انقلاب فراوان منتشر می‌شد. حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای رهبر معظم […]
  • «کره شمالی 20 بمب اتمی دارد» کارشناسان هسته‌ای چین اعلام کردند که کره شمالی احتمالا به 20 کلاهک هسته‌ای دست یافته است و قابلیت کافی برای تولید اورانیوم غنی شده مورد نیاز برای دو برابر کردن زرادخانه اتمی خود را تا سال آینده خواهد […]
  • درگيري يک ساعته پلیس با قاچاقچيان مسلح صدای گیلان - فرمانده انتظامي استان "سيستان و بلوچستان" از درگيري يک ساعته ماموران با قاچاقچيان مسلح، در ارتفاعات کوهک سراوان و کشف 354 کيلو ترياک خبر داد.
  • انهدام باند قاچاق قرص‌های روان گردان در آستارا فرمانده هنگ مرزی آستارا از دستگیری باند قاچاق قرص های روان گردان و نیروزا در شهرستان مرزی آستارا خبر داد.
  • افتتاح مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی/ تصاویر مرکز تفریحات دریایی این منطقه به عنوان مجهزترین و مناسب ترین مرکز تفریحات دریایی شمال کشور، با حضور استاندار، نمایندگان مجلس، مدیران دستگاه ها، فرمانداران و شهرداران استان و فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران گردشگری مورد بهره برداری قرار […]

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه