زمان بارگزاری این صفحه: 9:26 PM UTC

آبگرفتگی شدید در آستارا

بارش باران شدید آخر هفته در استان گیلان باعث آبگرفتگی شدید خیابانهای آستارا شده است

به گزارش صدای گیلان بارش باران شدید در استان گیلان و به گفته رییس هوا شناسی استارا بارش 118 میلیمتری در این شهر باعث آبگرفتگی شدید خیابانها شده است.در همین راستا جاده های منتهی به آستارا نیز با مشکلاتی برای رانندگان بوجود اورده است.

فردین فرتوت در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا از کاهش 8 درجه ای هوا خبر داده و دمای هوای آستارا در روز جمعه 14 در جه سانتیگراد ذکر کرده است.وی رگبار شدید ، رعد و برق ، آبگرفتگی معابر و مواج بودن دریا را از جمله آثار وضعی ورود توده هوای بارش زا به شمال کشور برشمرد.

وی افزود: این سامانه بارشی با همین شدت تا بعد از ظهر فردا نیز در منطقه فعال خواهد بود و روز یکشنبه هوا نیمه ابری و ابری و همراه با بارش خفیف خواهد بود.

مطالب بیشتر؛

  • انقلاب عاشورا؛ پایان تاریخ "هر روز عاشورا و هر زمین کربلاست" این آموزه گرچه از شعائر بدون حدیث است اما ریشه در حریت و فرهنگ این مردم دارد و فراتر از ملاحظات نژادی ، قومی ، جغرافیایی و دینی موید این حقیقت […]
  • امروز نماینده ایران در اسکار شد صدای گیلان؛فیلم سینمایی ˈامروزˈ به کارگردانی رضا میرکریمی به عنوان نماینده ایران در اسکار هشتاد و هفتم معرفی شد.
  • برف ارتفاعات گیلان را سفیدپوش کرد. هواشناسی گیلان : بیشتر مناطق مرکزی و شرقی استان با بارش باران همراه است.
  • یک وانت پر از مقام عالیرتبه! علیرضا بیکدلی سفیر ایران در ترکیه در صفحه فیسبوک خود با انتشار تصویر زیر نوشته: روزنامه های امروز ترکیه عکس ذیل را منتشر و نوشتند از پشت این وانت یک رییس جمهور و دو نخست وزیر و البته چندین مقام عالیرتبه دیگر بیرون آمدند. در عکس آقای اربکان و آقای اردوغان دیده می شوند. اطرافیان خود را دست […]
  • یادداشت علی مطهری درباره پخش نشدن مصاحبه ظریف در برنامه نود برایم عجیب بود که چطور وزیر امور خارجه یک کشور نباید در یک برنامه ورزشی تلویزیونی درباره دیپلماسی ورزش صحبت کند.


عناوین ویژه