زمان بارگزاری این صفحه: 12:21 PM UTC

آتش‌سوزی در یکی از مساجد صومعه‌سرا

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ مسئول آتش‌نشانی صومعه‌سرا از تخریب 80 درصدی مسجد ملا شمس بلگور صومعه‌سرا در حادثه آتش‌سوزی خبر داد.   ایرج صابر در خصوص این حادثه در گفت‌وگو ایسنا، با بیان اینکه این آتش‌سوزی در ساعت 5:10 دقیقه صبح روز دوشنبه 31 فروردین ماه رخ داده است، اظهار کرد: با تماس و […]

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مسئول آتش‌نشانی صومعه‌سرا از تخریب 80 درصدی مسجد ملا شمس بلگور صومعه‌سرا در حادثه آتش‌سوزی خبر داد.

 

ایرج صابر در خصوص این حادثه در گفت‌وگو ایسنا، با بیان اینکه این آتش‌سوزی در ساعت 5:10 دقیقه صبح روز دوشنبه 31 فروردین ماه رخ داده است، اظهار کرد: با تماس و اطلاع‌رسانی شورای اسلامی روستای بلگور، مأمورین آتش‌نشانی صومعه‌سرا بلافاصله به منطقه مذکور اعزام شدند.

 

وی با اشاره بر اینکه با تلاش آتش‌نشانان، آتش در ساعت 7:10 دقیقه صبح مهار شد، افزود: با بررسی‌های صورت گرفته، علت آتش‌سوزی این مسجد اتصال سیم‌های برق بوده است.

 

صابر از اعزام و حضور سه دستگاه خودروی آتش‌نشانی از صومعه‌سرا به منطقه مذکور اشاره و خاطرنشان کرد: آغاز آتش‌سوزی از ناحیه بام و سرایت به اجسام قابل اشتعال بوده است.

 

وی ادامه داد: بکارگیری چوب در ساختمان مسجد و در پیرامون آن عاملی در گسترش آتش شد و توانستیم با تلاش بالغ بر دو ساعت در ساعت 7:45 دقیقه آتش را به طور کامل خاموش کنیم.

 

مسئول آتش‌نشانی صومعه‌سرا تذکر شد: متاسفانه 80درصد این مسجد در این آتش سوزی تخریب شده است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه