زمان بارگزاری این صفحه: 9:58 AM UTC

آتش سوزي آپارتمان 3 طبقه در رشت

رشت – صدای گیلان؛ یک آپارتمان 3 طبقه در شهرک فرهنگیان رشت صبح امروز طعمه حریق شد .

آتش سوزي آپارتمان 3 طبقه در رشت

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

یک آپارتمان 3 طبقه در شهرک فرهنگیان رشت صبح امروز طعمه حریق شد .

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت :این حادثه ساعت 11 امروز رخ داد که 35 آتش نشان بااستفاده از15خودروی اطفاء حریق توانستند پس از 15 دقیقه تلاش آتش را مهار کنند .

 

علی مقصودی افزود: دراین آتش سوزی یکی از ساکنان آپارتمان و یکی از آتش نشانان مصدوم شد ند.

 

وی روشن کردن آتش در کنار دیوارعایق کاری شده این آپارتمان را علت بروز آتش سوزی اعلام کرد .

 

میزان خسارت این آتش سوزی در دست بررسی است ./ واحد مرکزی خبر

مطالب بیشتر؛

  • «سخت مثل آب». پرتره ای از شمس لنگرودی. پرده سینمای حقیقت اماده به تصویر کشیدن و روایت کردن از روایتگری است که زلالی و نرمی اب را به سختی زمانه پیوند زده است تا بل رویشگری و سرزندگی و زندگی را معنای زیبا تری ببخشد.شمس اهل گیلان است ،متولد شهر لنگرود به […]
  • صرف هزینه ماهانه ۵۰ میلیون تومان برای دفن زباله سراوان سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از صرف ماهانه هزینه۵۰ میلیون تومانی برای دفن زباله سراوان در رشت خبرداد. به گزارش صدای گیلان به نقل از  ایلنا ، مرتضی شریفی در بازدید از مرکز دفن زباله سراوان با تاکید بر اینکه نسبت به سه ماه گذشته در مرکز دفن زباله‌ها در لندفیل سراوان شرایط […]
  • احد چمن‌آرا درگذشت «احد چمن‌آرا» از بنیانگذاران مرکز موسیقی بتهوون در سن ۷۹ سالگی در شهر رشت درگذشت.
  • امضای تفاهم نامه همکاری ما بین سازمان محیط زیست و دانشگاه گیلان صدای گیلان - سازمان حفاظت محیط زیست و دانشگاه گیلان تفاهم نامه همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی را به امضا رساندند.
  • پیشرفت 70درصدی پل ماچیان رودسر معاون هماهنگي امور عمراني استانداري به همراه مدير كل راه و شهرسازي استان گيلان از پل در حال احداث ماچيان واقع در شهرستان رودسر بازديد كردند.


عناوین ویژه