زمان بارگزاری این صفحه: 9:37 AM UTC

آزاد کردن تاجر خراسانی از دست آدم ربایان

آدم ربايان با ترفند عقد قرارداد ميلياردي تاجر جوان را به آن سوي مرزهاي كشورمان كشانده و او را ربودند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از پايگاه خبري پليس، فرمانده انتظامي خراسان رضوي در تشريح عمليات پيچيده رها سازي تاجر ايراني از چنگ آدم ربايان گفت: پليس در پي اعلام ربايش يكي از تاجران بزرگ مواد غذايي كه به خاطر عقد قرارداد ميلياردي به مرزهاي شرق كشور عزيمت و از مرز دوغارون به كشور همسايه افغانستان رفته بود تحقيقات گسترده اش را آغاز کرد.
سرتيپ دوم پاسدار بهمن اميري مقدم افزود: خانواده گروگان ربوده شده با نگراني و اضطراب زيادي که داشتند از پليس تقاضاي كمك کرده که در ادامه كارآگاهان پليس آگاهي با پي گيري عملياتي و جهت شناسايي و دستگيري آدم ربايان مراتب را به پليس اينترپل و وزارت امور خارجه اعلام كردند.
ردزني هاي اطلاعاتي پليس در اين رابطه ادامه يافت و كارآگاهان لحظه به لحظه به آدم ربايان نزديك تر مي شدند. اعضاي اين باند كه احساس خطر مي كردند سعي داشتند به طور همزمان اقدام به ربايش تاجر ديگري كنند و با اخاذي از دو خانواده پول كلاني به جيب بزنند، اما با اشراف اطلاعاتي پليس بر اين موضوع، طعمه دوم اين باند از نيت پليد آدم ربايان مطلع شد و از ميانه راه برگشت که در ادامه اين مرحله از عمليات تحقيقات پليسي خانواده تاجر ربوده شده مبلغي به شماره حساب بانكي اعلام شده از سوي آدم ربايان واريز و گروگان خود را آزاد كردند.
فرمانده انتظامي خراسان رضوي گفت: با آزاد سازي تاجر 39 ساله، بلافاصله حساب بانكي آدم ربايان مسدود شد و متهمان كه نتوانستند وجهي برداشت كنند متواري شدند.
سردار اميري مقدم خاطرنشان كرد: با توجه به حساسيت موضوع و تحقيقات گسترده براي شناسايي و دستگيري آدم ربايان با توجه به سرنخ هاي موجود همچنان ادامه دارد.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه