زمان بارگزاری این صفحه: 4:41 PM UTC

آغاز به کار سامانه الكترونيكي صدور مجوزهاي اقتصادي منطقه آزاد انزلي.

صدای گیلان – مهدي گلدوست ريس اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه ازاد انزلی از راه اندازي “سامانه الكترونيكي صدور مجوزهاي اقتصادي این سازمان خبر داد.

به گزارش صدای گیلان ، مهدي گلدوست با اعلام خبر راه اندازي “سامانه الكترونيكي صدور مجوزهاي اقتصادي سازمان منطقه آزاد انزلي”، اظهار داشت: اين سامانه  ، امكان ثبت و پيگيري درخواستهاي مرتبط با حوزه فعاليت و خدمات رساني معاونت اقتصادي را با بهره گيري از فضاي اينترنت فراهم مي نمايد.

وي مسير دسترسي به اين سامانه خدمات الكترونيك را پرتال سازمان به آدرس www.anzalifz.ir بيان كرد و گفت: با كليك بر روي بخش خدمات الكترونيك پرتال سازمان در آدرس ارائه شده، امكان دسترسي به اين سامانه وجود دارد كه سرمايه گذاران و علاقمندان محترم مي توانند از طريق دو بخش درخواست و پيگيري خدمات درخواست شده از خدمات و امكانات آن بهره مند شوند.

گلدوست با بيان اينكه فرمهاي راهنماي تنظيمات مرورگر به منظور بهره گيري بهينه و نحوه استفاده از اين سامانه، در صفحه اصلي سامانه مزبور ارائه شده، اضافه كرد: در بخش درخواست خدمات، بعد از كليك كردن بر روي درخواست خدمات، مجموعه اطلاعات و مشخصات مورد نظر در قالب مشخصات متقاضي و مشخصات درخواست درج شده و در مرحله بعد، ثبت و ادامه را كليك كرده و در ادامه پس از دريافت كد رهگيري و رمز عبور، به منظور پيگيري درخواست مطروحه، ارسال درخواست به سازمان را كليك شود.

وي در زمينه چگونگي پيگيري خدمات درخواست شده از طريق اين سامانه گفت: با كليك بر روي آن بخش، كد رهگيري و رمز عبور دريافتي را وارد نموده و در صورت پاسخ اين سازمان، توضيحات و تاريخ اين پاسخ ها بهمراه آخرين وضعيت درخواست در اين قسمت قابل مشاهده مي باشد.

ريس اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد انزلي افزود: اين سامانه در مرحله نخست خود قرار داشته و در مراحل بعد مجوزهاي ديگر صادره از سوي اين سازمان نيز از طريق اين سامانه قابل ثبت و پيگيري مي باشد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه