زمان بارگزاری این صفحه: 3:57 AM UTC

آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی.

صدای گیلان – ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، بعد از ظهر امروز از طریق پایگاه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش به نشانی www.azmoon.org آغاز می‌شود.

به گزارش صدای گیلان ، دکتر مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌گو با آنا، گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد از امروز ساعت 18:00 آغاز می شود و تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه فهرست رشته‌محل‌های دوره کارشناسی ارشد در سال 94 از طریق سایت معاونت به نشانی www.azmoon.net منتشر شده است، گفت: همچنین فهرست رشته‌محل‌های جدید توسط معاونت سنجش و پذیرش این دانشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد تا در صورت علاقه‌مندی داوطلبان برای انتخاب آنها اقدام کنند.

علوی فاضل در ادامه گفت: ثبت نام آزمون دکتری تخصصی نیز که از دیروز (نهم آذرماه) آغاز شده است تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: در آزمون مقطع کارشناسی ارشد داوطلبان پس از انتخاب مجموعه امتحانی مجاز به انتخاب حداکثر 20 رشته‌محل متناسب با آن مجموعه هستند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد: داوطلبان قبل از ثبت‌نام قطعی، دفترچه راهنمای مقطع موردنظر خود را دانلود و مطالعه کنند تا بتوانند با آگاهی کامل در رشته‌های مورد نظر ثبت نام کنند.

علوی فاضل درخصوص تعداد رشته‌محل‌های انتخابی گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد می توانند 100 رشته‌محل از یک مجموعه را انتخاب و در سایت www.azmoon.org ثبت کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان ویرایش وجود دارد، گفت: داوطلبان می توانند از روز شنبه 15 آذرماه با مراجعه به سایت www.azmoon.org با همان شناسه و رمز ثبت‌نام کارت اعتباری خریداری شده ، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه