زمان بارگزاری این صفحه: 5:27 AM UTC

آغاز ورود مسافران نوروزی به گیلان

فرمانده پلیس راه گیلان گفت: ورود مسافران به گیلان و حجم ترافیک در محورهای مواصلاتی این استان از امروز آغاز شده است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرمانده پلیس راه گیلان گفت: ورود مسافران به گیلان و حجم ترافیک در محورهای مواصلاتی این استان از امروز آغاز شده است.

 

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با فارس در رشت با اشاره به ورود مسافران به گیلان اظهار کرد: ورود مسافران به گیلان آغاز شده و به تدریج محورهای مواصلاتی و ارتباطی این استان شاهد حجم پرترافیک می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه رانندگان صبر و شکیبایی را در دستور کار خود قرار دهند، افزود: حجم ترافیک محورهای گیلان از امروز آغاز شده و ممکن است تا ۱۵ و ۱۶ فروردین ماه سال ۹۴ ادامه یابد و امیدواریم رانندگان با رعایت نکات و قوانین رانندگی این ایام را بدون حادثه سپری کنند.

 

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های این استان گفت: محدودیت‌های ترافیکی از عصر روز گذشته در محور رشت‌ـ‌قزوین آغاز شده و به مدت یک هفته در این مسیر تردد انواع کامیون‌ها و خودروهای سنگین ممنوع است.

 

وی با بیان اینکه طرح نوروزی پلیس از ۲۷ اسفند ماه جاری آغاز شده است، تصریح کرد: این طرح تا ۱۶ فروردین ماه سال ۹۴ در جاده‌های برون‌شهری گیلان ادامه دارد.

 

رستگار افزود: هنگام اجرای طرح نوروزی تردد انواع موتورسیکلت‌ها در تمام آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند، ممنوع است.

 

به گفته وی، در مدت اجرای طرح نوروزی تردد انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا مجاز است.

 

فرمانده پلیس راه گیلان اعمال محدودیت‌ها را به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه عنوان کرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه