زمان بارگزاری این صفحه: 10:33 PM UTC

آفرین به مردم گیلان!

حضور بسیار گسترده و پرشکوه اقشار مختلف مردم در خیابان های منتهی به ورزشگاه شهید عضدی رشت، آنچنان پرنشاط و امیدوارانه بود که دولتمردان را به اعجاب و تحسین واداشت.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

هفته نامه ندای کشاورز در شماره 463 در قسمت سرمقاله، مطلبی با عنوان آفرین به مردم گیلان! به قلم امیر پورناصرانی مدیرمسوول این نشریه منتشر کرده است.این متن که توسط ایرنا بازنشر شده است را در ذیل مشاهده می کنید؛

گیلانیان که در تمدن و فرهنگ، ولایتمداری، وفاداری و فداکاری از دیرباز زبانزد خاص و عام بوده و هستند؛ در مراسم استقبال بی نظیر از کاروان دولت و تدبیر و امید گل کاشتند و جلوه های ماندگار و امیدبخشی از همدلی و همزبانی دولت و ملت را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاردند.

 

حضور بسیار گسترده و پرشکوه اقشار مختلف مردم در خیابان های منتهی به ورزشگاه شهید عضدی رشت، آنچنان پرنشاط و امیدوارانه بود که دولتمردان را به اعجاب و تحسین واداشت. رییس جمهوری محترم با بیان اینکه چه کسی می تواند از عهده شکر و سپس این همه عشق و همدلی و مهمان نوازی مردم گیلان برآید، بر خدمت هرچه بیشتر به گیلان تاکید کرد و گیلان را فخر سرزمین ایران دانست.

 

مردم عزیز و شریف و همیشه در صحنه استان گیلان در مراسم استقبال از دکتر روحانی و هیأت دولت، بار دیگر با این حضور یکپارچه و امیدوار به همه دنیا اعلام کردند که تبلیغات سوء دشمن و تحریم های ظالمانه آنان نمی تواند در دفاع همه جانبه مردم از ایران و نظام اسلامی حول محور ولایت و رهبری تردیدی و تزلزلی ایحاد کند.

 

هفته نامه ندای کشاورز ضمن قدردانی از زحمات، خدمات و تلاش های مدبرانه دولت یازدهم، به سهم خویش از همه مسوولان و خدمتگزاران استانی به ویژه استاندار و نماینده ولی فقیه در استان در فراهم آوردن زمینه های حضور افتخارآمیز مردم گیلان در مراسم استقبال از رییس جمهوری سپاسگذاری نموده و رجاء واثق دارد که در تحقق مطالبات به حق مردم این استان و شتاب بخشیدن به روند توسعه و پیشرفت گیلان در این روزگار طلایی، فروگذار نخواهند کرد.

 

آفرین به مردان و زنان، جوانان و نوجوانان گیلانی و آفرین به دولت تدبیر و امید.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه