زمان بارگزاری این صفحه: 6:52 AM UTC

آگهی استخدام پيماني شهرداریهای گیلان

استانداری گیلان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای چند شهر این استان تعداد 63 نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی و عملی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می کند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛
استانداری گیلان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای (خشکبیجار-تالش-رودسر-بندرانزلی-کومله-لوندویل-مرجقل-رشت-لیسار) از محل مجوز استخدامی شماره 12672/93/225 مورخ 1393/09/23 معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور و نامه شماره 52860 مورخ 93/11/29 سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور تعداد 63 نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی و عملی و گزینش به صورت پیمانی بشرح زیر استخدام می نماید.

 

رديف رشته شغلی پست سازمانی محل جغرافیایی خدمت تعداد جنسيت شرايط احراز
مرد زن
1 کاردان آتش نشان برای تصدی پست آتش نشان، متصدی ارتباطات و آتش نشان راننده وسایط سبک ، نجات غریق شهرداريهاي
خشکبیجار(2نفر)-
تالش (1نفر)-
بندرانزلی (6نفر)-
رشت (24نفر)-
33 نفر مرد دارابودن گواهينامه فوق دیپلم در تمام گرایش های يكي از رشته هاي مديريت عمليات امداد و سوانح ، مديريت عمليات امداد و نجات ، مديريت امور امداد ، ايمني و اتش نشاني ، مديريت عمليات حريق و حوادث ، پيشگيري و ايمني در برابر حريق و حوادث اطفاء حريق، امداد و نجات ، بهداشت حرفه اي ، تربیت بدنی ، برق ، تاسیسات ، مکانیک ، مخابرات ، کامپیوتر
*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
2 راننده وسیله نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین شهرداريهاي
رودسر(3نفر)-
بندرانزلی (4نفر)-
کومله (2نفر)-
لوندویل(1نفر)-
مرجقل(1نفر)-
رشت (18 نفر)-
لیسار(1 نفر)
30 نفر مرد دارابودن گواهينامه پایان تحصیلات کامل متوسطه – فوق دیپلم در تمام گرایش های يكي از رشته هاي مديريت عمليات امداد و سوانح ، مديريت عمليات امداد و نجات ، مديريت امور امداد ، ايمني و اتش نشاني ، مديريت عمليات حريق و حوادث ، پيشگيري و ايمني در برابر حريق و حوادث اطفاء حريق، امداد و نجات ، بهداشت حرفه اي ، تربیت بدنی ، برق ، تاسیسات ، مکانیک ، مخابرات ، کامپیوتر
*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.

الف – شرایط عمومي
1- داشتن حداكثر سن بیست و پنج سال تمام در اولین روز ثبت نام ، برای رشته شغلی کاردان آتش نشان و داشتن حداکثر سی سال سن در اولین روز ثبت نام برای رشته شغلی وسایط نقلیه تندروی سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین )

2- داشتن تابعيت ايران

3- دارا بودن كارت پايان خدمت يا کارت معافيت غیرپزشکی قانونی

4- عدم اعتياد به مواد مخدر و دخاني

5- نداشتن سابقه محکوميت جزايي موثر

6- نداشتن ممنوعيت استخدام در دستگاه هاي اجرايي به موجب آراء مراجع قانوني

7- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه در آن شغل استخدام مي شود

8- دارا بودن حداقل مدرك تحصيلي پيش بيني شده درجدول شرايط احراز رشته هاي شغلي

9- اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يکي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

10- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

تبصره 1-داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین ) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه يک و برای رشته شغلی کاردان آتش نشانی دارای گواهینامه رانندگی پایه دو در زمان ثبت نام باشند.

تبصره 2-شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارابودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.

تبصره 3-کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمانهای آتش نشانی شهرداری ها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحدها و یا سازمان های آتش نشانی که تا قبل از سال 1390 بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند ، میتوانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند.

تبصره 4-داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین ) میتوانند با مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه درآزمون رشته مذکور شرکت نمایند.

ب – شرایط اختصاصي

1-داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی میباشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی نمی باشند.

2- داوطلبان استخدام در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی می بایست علاوه بر آزمون تخصصی در آزمون عملي نيز حائز شرایط لازم شوند.

3- داوطلبان نمي توانند از مستخدمين رسمي،ثابت و پيماني ساير دستگاه هاي اجرايي و بازنشسته يا بازخريد خدمت باشند.

4- پذيرفته شدگان نهايي موظفند حداكثر ظرف مدت 10 روز كاري پس از اعلام رسمي استانداری نسبت به ارائه مدارك لازم و تکميل پرونده و ارائه تعهد محضري برای 7 سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموريت به ساير شهرداري ها و سازمان هاي وابسته و نيز دستگاه هاي اجرايي ديگر اقدام نمايند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.

 

5-موارد زیر بشرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف – داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل ( از تاريخ 1359/06/31 لغايت 1367/05/29 ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشکي رزمندگان داوطلب در اثرمجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل .

ب – اعضاي خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان ، پدر و برادر) تا ميزان 5 سال .

ج– داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروه‌هاي ضد انقلاب درآمده‌اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه.

د – داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شركت هاي دولتي، بانک ها و شركت هاي تحت پوشش آنها ، شركت هاي بيمه دولتي ، شهرداري ها ، موسسات و شركت هاي تابعه و وابسته به آن موسسات و شركت هاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنين موسسات و شركت هاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمک دولت استفاده مي‏كنند، نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت‏هاي تحت پوشش آنها از تاريخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.

لازم بذکر است سابقه خدمتی افرادیکه در شرکت های طرف قرارداد شهرداری ها قرار دارند، مشمول این بند نمیباشند، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکت های طرف قرارداد با شهرداری ها که تا قبل از ابتدای سال 1390 در واحد ها و یا سازمان های آتش نشانی اشتغال داشته اند .

 

هـ- داوطلبان بومی : به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد.

* شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.

* داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی ، دبیرستان و یا دانشگاه ) را بصورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

* همسر و فرزندان كارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا براي استخدام یکسان باشد.

* داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.

تبصره 1- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

تبصره 2- درصورتیکه شهرداری متقاضی استخدام ، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد ، داوطلب بترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.

 

ج – ثبت نام و مدارك مورد نياز

1- داوطلبان مي توانند تنها در يک رشته شغلي و در شهرهای مختلف یک استان بترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طريق سايت استانداري گيلان (www.gilan.ir) و بصورت اينترنتي ثبت نام كنند.

2-شروع ثبت نام از 8 صبح روز سه شنبه مورخ 01/02/1394 تا ساعت 24 سه شنبه مورخ 08/02/1394 مي‏باشد.

3- داوطلبان استخدام مي بايست عکس پرسنلي 4 * 3 خود را با عرض 150 و ارتفاع200 پيکسل و با فرمتjpgو حداكثر200 كيلوبايت در رايانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند.

4- مبلغ سیصدو پنجاه هزار ریال ( 350.000 ريال) به نام سازمان همياري شهرداري هاي استان گيلان به صورت اينترنتي به عنوان حق شركت در آزمون استخدامي داوطلبان استخدام (ايثارگران از پرداخت50% مبلغ مذكور و فرزندان شاهد از واريز وجه مذكور معاف مي باشند) واریزنموده و شماره رهگیری خود را براي پيگيري مراحل بعدي آزمون و دريافت كارت ورود به جلسه اخذ و نزد خويش نگهداري نمايند.

5-كارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز جمعه مورخ 1394/2/25 از طريق وب سايت استانداري گیلان به داوطلبان ارائه مي‏شود.

6- زمان برگزاري آزمون روز جمعه مورخ 1394/3/8 میباشد ساعت و محل برگزاري آزمون بر روي كارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

 

7- داوطلبان میبایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت های مربوطه درج نموده و قبل از اعلام نتایج مدارک لازم را بشرح ذیل ، جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به استانداری ارسال نمایند. (زمان ارسال متعاقبا اعلام میگردد):

*تکمیل فرم درخواست شغل

* تصوير آخرين مدرك تحصيلی

* تصوير صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضيحات كليه صفحات)

* تصوير كارت ملي (پشت و روی کارت )

* تصوير پايان خدمت وظيفه عمومي یا معافیت غیر پزشکی

*مستندات ايثارگري و سوابق پرداخت بيمه در شهرداري ها، سازمان هاي وابسته و دهياري ها.

* تصويرگواهينامه رانندگي پايه يک براي داوطلبان رشته شغلي راننده وسائط نقليه تندرو سنگين درپست آتش نشان راننده.

* تصویر گواهینامه رانندگی پایه دو برای رشته شغلی کاردان آتش نشان

 

د – مواد آزمون تخصصي

آزمون تخصصي در هر رشته شغلي به صورت چهار گزينه‏اي و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت كاربردي و تخصصي در حوزه رشته شغلي مربوط و 30 سوال برای سنجش هوش ، سرعت ، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی مي باشد.

 

ه –اعلام نتایج

انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد.

1) امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی ) در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه که دوران خدمت سربازی خود را بصورت کامل (بدون دریافت معافیت و کسر خدمت ) و منع انضباطی بصورت امریه بعنوان سرباز آتش نشان در آتش نشانی گذرانده اند به ازاء هر سال سابقه خدمت 3% تا سقف 25% و برای کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی ) در واحدها یا سازمان های آتش نشانی یکی از شهرداریهای شهرستان همان شهر به ازاء هر سال سابقه خدمت 5/2 درصد تا سقف 20% و برای کارکنان شاغل (در شرکت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی ) در واحدها یا سازمانهای آتش نشانی یکی از شهرداریهای استان همان شهر به ازاء هر سال سابقه خدمت 2% تا سقف 18% ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی ازمون تخصصی قرار می گیرد. اعمال امتیاز مربوط به کارکنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداریها تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی می باشد.

2) امتياز آزمون تخصصي داوطلبان بومي شهر متقاضی استخدام در 1.15 و داوطلبان بومي شهرستان متقاضی استخدام در 1.1 ضرب شده و مبناي محاسبه امتياز نهائي آزمون تخصصي قرار مي گيرد .

3) امتياز آزمون تخصصي دهياران در يكي از دهياري هاي استان شهر متقاضی استخدام به ازاي هر سال سابقه خدمت با تائيد بخشدار ذيربط 3 درصد تا سقف 20 درصد ضرب شده و مبناي محاسبه امتياز نهائي آزمون تخصصي قرار مي گيرد .

4) امتياز آزمون تخصصي شهرداران كه در يكي از شهر هاي استان شهر متقاضی استخدام شهردار بوده اند به ازاي هر سال سابقه خدمت با تائيد استانداري 3 درصد تا سقف 25 درصد ضرب شده و مبناي محاسبه امتياز نهائي آزمون تخصصي قرار مي گيرد .

5- امتياز آزمون تخصصي فرزندان كاركنان فوت شده حين خدمت و يا از كارافتاده كلي دائم حين خدمت در شهرداری در 1.2 ضرب شده و مبناي محاسبه امتياز نهائي آزمون تخصصي قرارمي گيرد .

6- درصورتي كه داوطلبان مشمول بيش از يك امتياز از مزاياي پيش بيني شده در مواد 1و2و3و4و5 اين آگهي شوند ، صرفا بالاترین امتیاز برای آنها مبناي محاسبه قرارخواهد گرفت .

 

و –تذكرات

1- پنج(5%) درصد سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل ششماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان ، ازادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ايثارگران در حد سهميه تعيين شده (5 %) به ترتيب امتیاز كسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط كه حدنصاب لازم در آزمون تخصصی و حد نصاب در آزمون عملی را کسب نموده باشند و مراحل آزمون عملی را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.

2-داوطلبان شاغل در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداریها ، در شهر ، شهرستان و استان مورد تقاضا ، مشروط به دارابودن سابقه پرداخت بیمه در واحدها یا سازمان های آتش نشانی شهرداریها تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.

3-دهیاران ، شهرداران ، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته ، افراد بومی شهر ، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخورداند.

4-امتیاز آزمون تخصصی با(( ضریب یک)) و امتیاز آزمون عملی با(( ضریب دو)) محاسبه می شود.

5-درصورت مساوی بودن امتیاز کسب شده داوطلبان ، اولویت معرفی به گزینش بترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهر ، شهرستان و استان می باشد.

6-داوطلبان میتوانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج ، اعتراض خود را به استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

7-چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامي محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي باشد از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شدو مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن اگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.

8-به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي پايين تر ا ز مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احرازمشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك در رشته هاي غير مرتبط و معادل ( به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه هاي آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند وگواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد. افرادی که مدارک تحصیلی یک مقطع بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند میتوانند مشروط به ارائه تعهد نامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند .

9-درصورتیکه داوطلب درطول فرآیند استخدام انصراف داده یا به هر دلیل قانونی از ادامه فرآیند بازماند ، استانداری نفرات بعدی را براساس بالاترین امتیاز نهایی کسب شده (درصورت دارابودن حد نصاب) در همان شغل و شهر مورد تقاضا برای طی مراحل بعدی (حداکثر تا یکسال از زمان برگزاری آزمون) معرفی خواهد نمود.

10-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت .

نکته؛ برای مشاهده اطلاعات کامل روی لینک مقابل کلیک کنید؛ http://gilan.iran-azmoon.ir/Home.aspx

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه