زمان بارگزاری این صفحه: 5:55 PM UTC

«آیت الله بهجت» فرمودند اگر صدای اذان شیعه از یمن را شنیدید منتظر خبرها باشید/ سال94 سال پیچیده ای خواهد بود

صدای گیلان – مسئول بسیج طلاب خوزستان : سال 94 سال پیچیده ای خواهد بود ، سالی است که دشمن به خیال خودش چهار ، پنج نسخه برای این مملکت پیچیده است ، سالی است که باید سرنوشت عراق ، سوریه و مخصوصا یمن مشخص بشود.

«آیت الله بهجت» فرمودند اگر صدای اذان شیعه از یمن را شنیدید منتظر خبرها باشید

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش گتوندنیوز مسئول بسیج طلاب خوزستان در یادواره شهدای جاویدالاثر شهر ترکالکی گفت : امروز ما هر چه داریم از شهدا داریم ، امروز اگر یمن با دست خالی در برابر استکبار جهانی و دایناسور های منطقه ایستادگی می کند به خاطر الگو گیری از شهدای عزیز است ، امروز اگر لبنان در مقابل ارتش چهارم دنیا با نهایت اصول ایمنی و جنگی می جنگد به خاطر سید حسن نصرالله و برکت این شهداست و امروز اگر عراق در برابر داعشی که هر هفته تجهیز می شود ایستادگی می کند به برکت همین شهدا است .

 

حجت الاسلام علی کاظم بهرام اظهار داشت : سال ۹۴ سال پیچیده ای خواهد بود ، سالی است که دشمن به خیال خودش چهار ، پنج نسخه برای این مملکت پیچیده است و سال ۹۴ سالی است که باید سرنوشت عراق ، سوریه و مخصوصا یمن مشخص بشود.

 

حجت الاسلام بهرام همچنین تصریح کرد : امروز دولت مردان ما هم باید در مذاکرات هسته ای و هم در اداره اقتصادی و سیاسی مملکت ، چه دستگاه دیپلماسی و چه دستگاه های دیگر اگر می خواهند عزت مندانه کشور را مدیریت کنند چاره ای ندارند جز اینکه همانند بسیج و مانند شهدا عمل کنند و حرکت نمایند نه اینکه فقط لفاظی کنند.

 

وی افزود : هم در روایات داریم هم حضرت آیت الله بهجت فرمودند اگر صدای اذان شیعه از یمن را شنیدید منتظر خبرها باشید و چند روزی است که صدای اذان شیعه از یمن شنیده می شود ، پس سال ۹۴ سال مهمی است ، سالی است که باید تکلیف عراق ، موصل و تکریت روشن بشود ، سالی است که باید مسئله هسته ای به یک جایی برسد .

 

مسئول بسیج طلاب خوزستان همچنین بیان داشت : به همان مقداری که نیروهای بسیجی دارند تکریت و موصل را از دشمنان پس می گیرند دشمن دارد توطعه های مضاعف طراحی می کند.
امروز این جمعیتی که در این ساعت شب در اینجا حضور دارند ، بعد از سال های سال برای این شهدا جمع شده اند به خاطر همین است که و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله اموات بل احیاء معنا دارد، شهید کجاست ؟ در برزخ است ؟ در بهشت برزخی است؟ خیر جواب رد است ، پس شهید کجاست؟ عند ربهم یرزقون ، شهید نزد خداست ، خدا کجاست ؟ خدا همه جاست ، پس شهید هم همه جا هست و ما باید از شهدا بخواهیم تا همه ما را یاری و کمک کنند و همینطور هم خواهد بود.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه