زمان بارگزاری این صفحه: 12:44 PM UTC

«آیت الله بهجت» فرمودند اگر صدای اذان شیعه از یمن را شنیدید منتظر خبرها باشید/ سال94 سال پیچیده ای خواهد بود

صدای گیلان – مسئول بسیج طلاب خوزستان : سال 94 سال پیچیده ای خواهد بود ، سالی است که دشمن به خیال خودش چهار ، پنج نسخه برای این مملکت پیچیده است ، سالی است که باید سرنوشت عراق ، سوریه و مخصوصا یمن مشخص بشود.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش گتوندنیوز مسئول بسیج طلاب خوزستان در یادواره شهدای جاویدالاثر شهر ترکالکی گفت : امروز ما هر چه داریم از شهدا داریم ، امروز اگر یمن با دست خالی در برابر استکبار جهانی و دایناسور های منطقه ایستادگی می کند به خاطر الگو گیری از شهدای عزیز است ، امروز اگر لبنان در مقابل ارتش چهارم دنیا با نهایت اصول ایمنی و جنگی می جنگد به خاطر سید حسن نصرالله و برکت این شهداست و امروز اگر عراق در برابر داعشی که هر هفته تجهیز می شود ایستادگی می کند به برکت همین شهدا است .

 

حجت الاسلام علی کاظم بهرام اظهار داشت : سال ۹۴ سال پیچیده ای خواهد بود ، سالی است که دشمن به خیال خودش چهار ، پنج نسخه برای این مملکت پیچیده است و سال ۹۴ سالی است که باید سرنوشت عراق ، سوریه و مخصوصا یمن مشخص بشود.

 

حجت الاسلام بهرام همچنین تصریح کرد : امروز دولت مردان ما هم باید در مذاکرات هسته ای و هم در اداره اقتصادی و سیاسی مملکت ، چه دستگاه دیپلماسی و چه دستگاه های دیگر اگر می خواهند عزت مندانه کشور را مدیریت کنند چاره ای ندارند جز اینکه همانند بسیج و مانند شهدا عمل کنند و حرکت نمایند نه اینکه فقط لفاظی کنند.

 

وی افزود : هم در روایات داریم هم حضرت آیت الله بهجت فرمودند اگر صدای اذان شیعه از یمن را شنیدید منتظر خبرها باشید و چند روزی است که صدای اذان شیعه از یمن شنیده می شود ، پس سال ۹۴ سال مهمی است ، سالی است که باید تکلیف عراق ، موصل و تکریت روشن بشود ، سالی است که باید مسئله هسته ای به یک جایی برسد .

 

مسئول بسیج طلاب خوزستان همچنین بیان داشت : به همان مقداری که نیروهای بسیجی دارند تکریت و موصل را از دشمنان پس می گیرند دشمن دارد توطعه های مضاعف طراحی می کند.
امروز این جمعیتی که در این ساعت شب در اینجا حضور دارند ، بعد از سال های سال برای این شهدا جمع شده اند به خاطر همین است که و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله اموات بل احیاء معنا دارد، شهید کجاست ؟ در برزخ است ؟ در بهشت برزخی است؟ خیر جواب رد است ، پس شهید کجاست؟ عند ربهم یرزقون ، شهید نزد خداست ، خدا کجاست ؟ خدا همه جاست ، پس شهید هم همه جا هست و ما باید از شهدا بخواهیم تا همه ما را یاری و کمک کنند و همینطور هم خواهد بود.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه