زمان بارگزاری این صفحه: 9:00 AM UTC

ابلاغ ۳شرط بازنشستگی پیش از موعد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ۳ شرط بازنشستگی پیش از موعد در سال ۹۴ بدون سنوات ارفاقی را ابلاغ کرد که براساس آن ارائه درخواست استخدام جدید به جای افرادی که بازنشسته می شوند، ممنوع است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

استخدام دولتی به جای بازنشسته ها ممنوع شد

محمدباقر نوبخت بخشنامه نحوه موافقت با بازنشستگی پیش از موعد در سال ۹۴ موضوع مصوبه شماره ۵۰۹۶۰ مورخ سوم تیرماه ۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را به شرح زیر ابلاغ کرد.

 

بخشنامه به کلیه دستگاه های اجرایی مشمول قانون بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت مصوب ۸۶/۶/۵ و قانون تمدید آن:

در اجرای بند (ج) تبصره (۱۸) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور، بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دستگاه های اجرایی مشمول قانون مذکور بدون سنوات ارفاقی و با رعایت موارد زیر مجاز می باشد:

۱ – بازنشستگی پیش از موعد کارکنان با رعایت قانون بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت و آیین نامه اجرایی آن و سایر قوانین و مقررات ذیربط در سقف حداکثر پنج درصد اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی (ملی و استانی) با مسؤولیت بالاترین مقام اجرایی دستگاه یا مقام مجاز موضوع مواد (۵۲) و (۵۳) قانون محاسبات عمومی کشور، بدون سنوات ارفاقی و با پرداخت کامل پاداش پایان خدمت و ذخیره مرخصی موضوع ماده (۱۰۷) قانون مدیریت خدمات کشوری با رعایت سقف حداکثر پنج درصد اعتبارات هزینه ای مجاز است.

 

۲ – ارائه درخواست استخدام جدید به جای افرادی که از محل مجوز بند (ج) تبصره (۱۸) بازنشسته می شوند موضوعیت ندارد و هرگونه استخدامی در چارچوب نظام جامع نیروی انسانی که از سوی شورای عالی اداری ابلاغ شده است، امکان پذیر می باشد.

 

۳ – دستگاه های اجرایی موظفند در مقاطع شش ماهه فهرست کارکنانی را که از محل مجوز مذکور بازنشسته شده اند با قید مشخصات استخدامی هر یک از آنان به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان ارسال نمایند./ ایرنا

مطالب بیشتر؛

  • ٧٢درصد مردم ایران موافق با توافق هسته‌ای‌اند صدای گیلان - محمد‌حسین صفار‌هرندی٬ اعلام کرده براساس یک نظرسنجی صورت گرفته ۷۲ درصد مردم ایران موافقت خود را با عقد یک توافق هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ اعلام […]
  • تجاوز مکرر خلیفه داعش به گروگان آمریکایی مقام‌های آمریکایی اعلام کردند، کایلا مولر، امدادگر آمریکایی که گروگان داعش در سوریه بود، بارها پیش از اینکه در حمله نیروهای ائتلاف کشته شود، از سوی ابوبکر البغدادی، رهبر داعش مورد تجاوز قرار گرفته […]
  • درخشش بانوان گیلانی در مسابقات لیگ کاراته کشور در سه لیگ کاراته آینده سازان، کمیته جوانه ها و کاتای نونهالان بانوان کشور، تیم های منتخب استان گیلان موفق به کسب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.
  • جزئیات شرایط جدید اوراق خرید مسکن/ 9 ماه انتظار برای 4.5میلیون وام! صدای گیلان: مسکن یکی از مهمترین دغدغه های مردم و البته دغدغه دولتها بده است.در دولت قبلی مسکن مهر به عنوان پرژه ای مطرح شد که بدنبال خانه دار کردن قشر کم در امد جامعه بود که جدا از کارشناسی بودن یا نبودن ان طبق نتایج انچنان موفق نبود و حتی دولت جدید یکی از عاملهای ترم را هم مسکن مهر […]
  • ارتباط نامشروع به اجبار همسر تن فروشی مهتاب با اطلاع همسرش به قتلی فجیع ختم شده بود. آنها صبح دیروز در دادگاه، قتل را به گردن یکدیگر انداختند.

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه