زمان بارگزاری این صفحه: 2:05 PM UTC

اتمام خط انتقال جمع آوری فاضلاب مسکن مهر لنگرود

صدای گیلان – زاهدی، مدیر آبفای لنگرود از اتمام پروژه خط انتقال جمع آوری فاضلاب مسکن مهر لنگرود با هزینه کرد 191 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش صدای گیلان ، مدیر امور آبفای لنگرود با اشاره به اجرای پروژه مذکور اظهار داشت: این پروژه با اتصال لوله های پیش تنیده اجرا گردید و هزینه کرد آن بالغ بر 1910 میلیون ریال می باشد.

قاسم زاهدی افزود: این خط انتقال به طول 2400 متر با لوله های سیمانی به قطر 800 میلی متر اجرا گردید که بخش اعظم آن قطع عرضی خیابان اصلی شهر به طول 28 متر با حفاری 2.5 متر در مسیر عبوری لوله های گاز، برق، 3خط فیبر نوری و شبکه انجام شد.

 

مطالب بیشتر؛

  • فاجعه ای دیگر؛ بخشی از تالاب انزلی خشک شد صدای گیلان - مدیرکل حفاظت زیست گیلان گفت: عمق تالاب انزلی از 9 متر در سال 1354 به کمتر از یک متر رسیده و بخشی از آن نیز خشک شده است.
  • باغهای فندق گیلان تاب نیاوردند امسال تولید فندق در گیلان به دلیل سرمای ویروس بهاری و خشکسالی کاهش یافته و به دلیل بیمه نبودن بخش بسیاری از باغهای فندق استان، خسارت سنگینی به باغداران فندق کار، تحمیل شده است. کریم، یکی از فندق کاران روستای گرماسرای املش با اشاره به اینکه به خاطر سرمای بهار امسال، نیمی از محصولش از […]
  • مفتی وهابی همجنس‌گرایی را مجاز دانست فتوای عجیب یکی از مفتی های برجسته وهابیت در عربستان سعودی، مبنی بر جواز همجنس گرایی در اسلام شگفتی رسانه های عراقی را برانگیخت.
  • پرونده قصور پزشکی در لاهیجان که بمدت 3 سال معطل است. با گذشت 3سال از مرگ زن جوان هنوز سازمان نظام پزشكي گزارشي درباره معرفي مقصران و ميزان قصور آنها به دادسرا ارائه نكرده است.
  • در سوریه ویران شده چه می‌گذرد؟ هیچ راه حل جادویی برای سوریه وجود ندارد و شاید درست‌تر باشد که بگوییم در حال حاضر هیچ راه حل سیاسی برای سوریه وجود ندارد.

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه