زمان بارگزاری این صفحه: 1:09 PM UTC

اتمام خط انتقال جمع آوری فاضلاب مسکن مهر لنگرود

صدای گیلان – زاهدی، مدیر آبفای لنگرود از اتمام پروژه خط انتقال جمع آوری فاضلاب مسکن مهر لنگرود با هزینه کرد 191 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش صدای گیلان ، مدیر امور آبفای لنگرود با اشاره به اجرای پروژه مذکور اظهار داشت: این پروژه با اتصال لوله های پیش تنیده اجرا گردید و هزینه کرد آن بالغ بر 1910 میلیون ریال می باشد.

قاسم زاهدی افزود: این خط انتقال به طول 2400 متر با لوله های سیمانی به قطر 800 میلی متر اجرا گردید که بخش اعظم آن قطع عرضی خیابان اصلی شهر به طول 28 متر با حفاری 2.5 متر در مسیر عبوری لوله های گاز، برق، 3خط فیبر نوری و شبکه انجام شد.

 

مطالب بیشتر؛

  • شروع مذاکرات سه جانبه هسته ای در عمان ساعاتی قبل ،محمد جواد ظزیف ،وزیر خارجه ایران ،جان کری وزیر امور خارجه آمریکا و کاترین اشتون نماینده اتحادیه اروپا ،در مسقط ،پایخت عمان ،جهت پیشبرد تلاش های دیپلماتیک در راستای حل مساله هسته ای ،مذاکرات دور جدید را آغاز […]
  • سمند مدل ۹۲ جمع آوری می شود به گزارش افکارنیوز، فراخوان انجام شده توسط ایران خودرو با هدف تضمین کیفیت و رفع شبهات آتی و در جهت رضایت مندی و اهمیت به مشتریان صورت گرفته است. این شرکت از دارندگان و مالکان خودروهای سمند «ال.ایکس» مدل ۱۳۹۲ خواسته به آدرس اینترنتی www.ikco.com مراجعه کرده و در صورتی که شماره شاسی […]
  • اعلام آمادگی «هیوندا» برای سرمایه‌گذاری در بندر انزلی/ عکس طی جلسه‌ای با حضور نماینده شرکت هیوندای کره جنوبی و مدیرکل اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، این شرکت خواستار سرمایه‌گذاری در بندر انزلی شد.
  • مرگ بر داعش،سنندج را فرا گرفت فریاد تنفر و انزجار از جنایات گروهک تکفیری تروریستی داعش و حمایت از مردم مظلوم کوبانی امروز جمعه در سنندج طنین انداز شد و نمازگزاران بعد از اقامه نماز در دفاع از مردم کوبانی راهپیمایی […]
  • قدردانی دفتر رییس جمهور از مردم استان گیلان دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم غیور استان گیلان از کاروان دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه