زمان بارگزاری این صفحه: 11:52 PM UTC

اجتماع طلایه داران بصیرت در رشت برگزار می‌شود

صدای گیلان – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه نهم دی روز بصیرت و میثاق با ولایت است گفت : 8 دی ماه امسال اجتماع بزرگ طلایه داران بصیرت در میدان شهدای رشت برگزار خواهد شد.

به گزارش صدای گیلان ،  حجت الاسلام مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان امروز (27آذر )در دومین نشست هماهنگی روز بزرگداشت نهم دی که در سالن اجتماعات این اداره کل برگزارشد اظهار کرد: روز نهم دی یکی از روزهای بزرگ تاریخی است که توطئه‌های دشمنان با حضور به موقع مردم نقش برآب شد.

وی با بیان اینکه نهم دی یکی از روزهای ماندگار تاریخ اسلامی و یک روز فراموش نشدنی است گفت: روزی که مردم با حضور حماسه‌ای خود با آگاهی و بصیرت توانستند در برابر تهاجمات و توطئه‌های دشمنان بایستند.

این مقام مسئول به فتنه اشاره و اذعان کرد: رهبر انقلاب در سخنانشان 240 بار به فتنه 88 اشاره می‌کنند.

حجت الاسلام اشجری تصریح کرد: از فتنه 88، پنج سال می‌گذرد و مردم مایل هستند که بدانند مسئولان و نمایندگان و …. چه نظری در این زمینه دارند و برنامه‌های آتی شان چه خواهد بود.

وی در ادامه اضافه کرد: مردم فهیم گیلان در فتنه 88، یک روز جلوتر از مردم کشور به میدان آمدند و انزجار خود را نسبت به فتنه گران اعلام کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان اظهار کرد: در 8 دی سال 88، 12 استان حماسه‌ای چنین آفریدند که حماسه مردم گیلان در شهرستان رشت به ثبت تاریخی رسیده است.

این مقام مسئول به سخنان رهبر انقلاب در زمینه حضور حماسی مردم رشت در 8 دی پرداخت و افزود: ایشان فرمودند: رشت جزء معدود مناطقی بود که در حرکتی خودجوش به صحنه حضور مردم در مقابل فتنه گران تبدیل شد.

حجت الاسلام اشجری به ویژه برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی پرداخت و گفت: فضاسازی تبلیغی در محیط ادارات و شهر، تهیه و تکثیر بسته محتوایی کتاب و نرم افزار، فعال شدن پایگاه اطلاع رسانی بنیاد، نصب سیستم صوتی در میدان شهدای ذهاب، نام گذاری یکی از خیابان‌ها و یا میادین جدیدالاحداث با نام 8 دی، برپایی نمایشگاه عکس حماسه سازان، برگزاری نشست‌های بصیرتی و برنامه‌های تحلیلی با موضوع فتنه شناسی، پیگیری تشکیل ستاد گرامیداشت یوم الله نهم دی در بخش‌های تابعه شهرستان‌ها و ارسال بیانه محکومیت فتنه و …. از جمله مهمترین برنامه‌های تصویب شده است.

این مقام مسئول اذعان کرد: 79 ویژه برنامه مطرح شده توسط دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص هرچه باشکوهتر برگزاری نهم دی به تصویب رسیده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به برنامه محوری گیلان پرداخت و گفت: اجتماع بزرگ طلایه داران بصیرت در میدان شهدای رشت روز 8دی ماه و همچنین یک ویژه برنامه 9 دی راس ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی با حضور شخصیت ملی برگزار خواهد شد.

سید عیسی مهدوی فرماندار رشت در این نشست اظهار کرد: دشمنان به درستی دریافتند که استوانه انقلاب اسلامی ولایت است و درجنگ نرمی که راه اندازی کرده‌اند در صدد هستند که جایگاه ولایت و رهبری را تضعیف کنند.

وی گفت: دشمن با آگاهی و بصیرتی که در مردم ایران بود نتوانستند نقشه شوم خود را اجرایی کنند.شبستان

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه