زمان بارگزاری این صفحه: 10:31 AM UTC

اجرای حکم قصاص قاتل ۴۴ساله رودسری در زندان مرکزی رشت

آقای م .م ۴۴ ساله اهل شهرستان رودسر به جرم قتل عمد ، به قصاص نفس محکوم گردید و حکم مذکور در زندان مرکزی رشت اجرا شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری گیلان یک محکوم مرتکب به جرم قتل عمد صبحگاه امروز در زندان مرکزی شهر رشت به دار مجازات آویخته شد.

 

آقای م .م ۴۴ ساله فرزند سید غنی اهل شهرستان رودسر به جرم قتل عمد، به قصاص نفس محکوم شد و حکم مذکور مورد تایید دیوان عالی کشور و تنفیذ ریاست قوه قضائیه نیز قرار گرفته است و با عنایت به هماهنگی‌های صورت گرفته و سیر تشریفات و مراحل قانونی حکم مجرم با حضور مقامات رسمی و با رعایت موازین شرعی و قانونی در محل زندان مرکزی شهرستان رشت به اجرا در آمد، جسد پس از اجرا جهت تحویل به سردخانه منتقل شد.

 

شورای حل اختلاف دادگستری استان گیلان برای کسب رضایت اولیاء دم نهایت تلاش خود را بکار گرفت که در نهایت با درخواست خانواده مقتول و تنفیذ ریاست قوه قضائیه حکم فوق اجرا شد.

مطالب بیشتر؛

  • ابلاغ ۳شرط بازنشستگی پیش از موعد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ۳ شرط بازنشستگی پیش از موعد در سال ۹۴ بدون سنوات ارفاقی را ابلاغ کرد که براساس آن ارائه درخواست استخدام جدید به جای افرادی که بازنشسته می شوند، ممنوع […]
  • نبرد زنان کوبانی با داعش + عکس به گزارش صدای گیلان به نقل از  جام نیوز، زنان شهر کرد نشین "عین العرب" (کوبانی) سوریه، سلاح به دست گرفته و در کنار مردان در حال دفاع از شهر خود در مقابل تروریستهای داعش هستند. روزنامه انگلیسی "دیلی میل" تصویری را از زنان کوبانی منتشر کرد که سلاح به دست، آماده درگیری با تروریستهای داعش […]
  • چمن سرطان‌زاست/ چمن‌های فعلی باید از‌ بین برود پدر علم کویرشناسی با بیان اینکه چمن‌کاری موجب گرم شدن کره زمین می‌شود، گفت: چمن سرطان‌زاست بنابراین باید چمن‌ها را از بین برد.
  • ترکمنستان ماهیگیران ایرانی را در دریای خزر به گلوله بست صدای گیلان - ترکمنستان در اقدامی خارج از عرف دیپلماتیک و مغایر با قوانین بین المللی تعدادی از ماهیگیران ایرانی را در دریای خزر بدون اخطار قبلی هدف گلوله قرار داد.
  • تراموا جایگزین مترو در رشت می‌شود در نشستی که با هدف ایجاد تراموا برای شهر رشت با حضور یک شرکت چینی تشکیل شد، محمد ابراهیم خلیلی شهردار رشت گفت: پیش از این، بحث مترو برای شهر رشت مطرح بود که به دلیل زمان بر بودن و هزینه زیاد، اجرایی نمودن آن ممکن نیست که قطار شهر و تراموا را بعنوان جایگزین پیگیری خواهیم نمود.  به […]


عناوین ویژه