زمان بارگزاری این صفحه: 3:59 PM UTC

اجرای طرح آماربرداری مبدا- مقصد در محورهای استان گیلان

گیلان – صدای گیلان؛ طرح آماربرداری مبدا- مقصد همرمان با سراسر کشور در نیمه دوم اردیبهشت ماه در استان گیلان اجرا می گردد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های گیلان، در نشست هماهنگی اجرای طرح آماربرداری میدا- مقصد با اعلام این خبر گفت: طرح آماربرداری مبدا- مقصد 16 الی 20 اردیبهشت در محورهای استان گیلان اجرا می شود.

 

 

ناصر آل محمدی در ادامه در خصوص اهداف اجرای طرح مذکور افزود: سازماندهي حمل ونقل جاده اي در زمينه كالا،مسافر ،ترانزيت -ايمن سازي عبور ومرور ،شبكه راههاي كشور و كاهش تصادفات جاده اي- تهيه الگوي سفرهاي باري سفر هاي باري ،مسافري ، شخصي – برنامه ريزي ومديريت عوامل موثر در حمل ونقل زميني مانند ناوگان ،رانندگان شركت ها وتاسيسات زير بنايي- استفاده بهينه از امكانات موجود واقتصادي كردن صنعت حمل ونقل و توسعه فرهنگ اجتماعي حمل ونقل عمده ترین اهداف اجرای طرح مذکور می باشد.

 

این مقام مسئول خاطر نشان نمود: طرح آماربرداری مبدا-مقصد طی 4 شبانه روز در 4 محور اصلی و محورهای شریانی استان گیلان همزمان با سراسر كشور به اجرا درمی آید که طی آن پرسشگران مستقر در 30 ایستگاه ثابت در استان ، ضمن متوقف نمودن وسایل نقلیه به پرسشگری از رانندگان و مسافران می پردازند.

 

مدیر کل حمل ونقل و پایانه های گیلان سپس با اشاره به این که بیش از 700 نفر نیرو اعم از پرسشگر- تردد شمار- ناظر و نیروی پلیس در اجرای طرح آماربرداری مبدا-مقصد همکاری خواهند داشت از رانندگان و مسافرینی که مورد مراجعه پرسشگری قرار می گیرندخواست همکاری لازم را با پرسشگران طرح مذکور داشته باشند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه