زمان بارگزاری این صفحه: 3:56 AM UTC

اجرای نمایش «خون و گل سرخ» در رشت

صدای گیلان – نمایش «خون و گل سرخ» کاری از بهزاد فراهانی با حضور ۳۰ بازیگر مطرح کشور، در رشت اجرا می شود.

  پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نمایش «خون و گل سرخ» کاری از بهزاد فراهانی با حضور ۳۰ بازیگر مطرح کشور، در رشت اجرا می شود.

اجرای نمایش «خون و گل سرخ» در رشت

مدیر اجرایی موسسه جام سبز با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت: با حمایت فیروز فاضلی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان نمایش خون و گل سرخ به نویسندگی و کارگردانی بهزاد فراهانی از سه شنبه ۲۸ بهمن ماه در رشت به روی صحنه می‌رود.

وحید احمدی آرا افزود:این تئا‌تر با شکوه پیش از این در تهران و اراک به روی صحنه رفته که با استقبال خوب هنردوستان و منتقدان فرهنگی مواجه شده است.

وی توضیح داد: اجرای این برنامه با پیگیری های وحید فخر موسوی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین رضا ثقتی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان رشت، میسر شد که به طور حتم مورد استقبال مردم هنر دوست رشت قرار خواهد گرفت.

احمدی آرا با اشاره به هزینه‌های گزاف اجرای این نمایش عظیم در رشت گفت: این بار از همگان و علی الخصوص مدیران و مسوولین خواهش می کنم جهت حمایت از این حرکت بزرگ هنری و تشویق سرمایه گذاران این عرصه، اقدام به خرید بلیت کنند.

وی با انتقاد از عملکرد شهرداری رشت در خصوص همکاری برای اجرای این تاتر گفت: متاسفانه اکثر کلانشهرهای کشور دریافت عوارض از برنامه های فرهنگی مانند تئاتر و موسیقی را به صفر رسانده اند اما شهرداری رشت نه تنها هیچ تخفیفی در میزان دریافتی برای برنامه های فرهنگی در نظر نگرفته که حتی برای این تاتر هیچ تبلیغاتی در سطح شهر برای اطلاع رسانی صورت نگرفته است.

احمدی آرا افزود: به درخواست کارگردان این نمایش قیمت‌های مناسبی برای این اجرا در رشت در نظر گرفته شده تا همگان بتوانند از تماشای این تئا‌تر بهره‌مند شوند.

گفتنی است تئا‌تر «خون و گل سرخ» از ۲۸ بهمن الی ۱ اسفند در مجتمع فرهنگی هنری خاتم النبیا (ص) رشت برگزار می‌شود و علاقه مندان می توانند به صورت آنلاین از سایت www.iranconcert.com و یا با مراجعه حضوری به دفتر هفت شهر واقع در چهار راه گلسار، ابتدای خیابان تختی، روبروی شهرداری منطقه ۳ ابتدای کوچه شبنم، پلاک ۵۴ طبقه ۲ نسبت به تهیه بلیط اقدام کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۰۰-۰۹۱۱۵۵۴۴۱۰۰ تماس بگیرند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه