زمان بارگزاری این صفحه: 7:23 PM UTC

اخبار تکمیلی آتش سوزی در خانه رئیس شورای شهرکلاچای/ پدرزن و مادرزن متهم نیز در خانه حضور داشتند

آن شب پدرزن و مادرزنش میهمان خانه او بودند که مرد جوان بعد از درگیری، بنزین را روی فرش خانه ریخته بود تا دست به قتل خانواده و خودکشی بزند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

هیچ‌کس باورش نمی‌شد عامل آتش‌سوزی مرگبار در خانه رئیس شورای شهرکلاچای خود اوست.

 

این مرد روی تخت بیمارستان به آتش زدن خانواده‌اش اقرار کرد و اکنون در بیمارستانی در رشت بستری و تحت نظر پلیس است. این آتش‌سوزی یکشنبه شب در خیابان امام خمینی کلاچای روی داد و بر اثر این حادثه، ۳نفر از اعضای این خانواده کشته شدند.

 

شدت آتش‌سوزی به حدی بود که برای مهار آتش، عوامل آتش‌نشانی از شهرهای کلاچای، رودسر، واجارگاه و رحیم‌آباد به محل حادثه اعزام شدند و توانستند پس از نیم‌ساعت تلاش آتش را خاموش کنند. در این حادثه ۲فرزند پسر ۵و ۸ساله و همچنین همسر ۳۵ساله رئیس شورای شهر کلاچای که بالای ۹۰درصد سوختگی داشتند جان خود را از دست دادند.

 

در این آتش‌سوزی پدر خانواده که رئیس شورای شهر کلاچای است دچار سوختگی ۲۵درصدی شد که برای ادامه درمان به بیمارستانی در رشت انتقال یافت. به‌دنبال این حادثه کارشناسان آتش‌نشانانی به بررسی در محل حادثه دست زدند و اعلام کردند که آتش‌سوزی عمدی بوده است. این درحالی بود که با توجه به مرموز بودن حادثه و عمدی بودن آتش‌سوزی، پلیس نیز وارد ماجرا شد و در تحقیق از همسایه‌ها دریافت که شب حادثه پدرخانواده درحالی‌که یک ظرف ۴لیتری بنزین در دست داشته وارد خانه‌اش شده بود.

 

افشای این حقایق حکایت از حادثه‌ای تکان‌دهنده داشت و اینکه پدرخانواده عامل قتل همسر و ۲پسرش است. برای همین تیمی از مأموران راهی بیمارستان شدند و به تحقیق از وی پرداختند.او سرانجام اقرار کرد که با ریختن بنزین روی فرش خانه‌اش باعث آتش گرفتن و سوختن همسر و پسرانش شده است. وی مدعی شد که از مدت‌ها پیش با همسرش اختلاف داشته و روز حادثه از طریق تماس تلفنی با یکی از آژانس‌های مسافربری حدود ۴لیتر بنزین تهیه کرده بود.

 

به گفته متهم، ‌آن شب پدرزن و مادرزنش میهمان خانه او بودند که مرد جوان بعد از درگیری، بنزین را روی فرش خانه ریخته بود تا دست به قتل خانواده و خودکشی بزند. وقتی بنزین را ریخت به‌علت روشن بودن بخاری، آتش به پا شد و شعله‌های آن به سرعت همه خانه را فراگرفت. در آن لحظه پدرزن و مادرزن متهم از ترس پا به فرار گذاشتند و از ساختمان خارج شدند.

 

زن جوان نیز به‌دنبال اقدام جنون‌آمیز همسرش به سرعت به داخل اتاق خواب رفت تا ۲فرزندش را که در خواب بودند نجات بدهد و از ساختمان خارج کند اما وقتی به اتاق رفت دیگر شعله‌های آتش همه جا را فرا گرفته بود برای همین نتوانست از آنجا خارج شود. او و ۲پسرش داخل اتاق خواب گیر افتادند و در میان شعله‌های آتش سوختند و جان باختند.به گزارش همشهری، متهم در حال حاضر تحت نظارت پلیس است تا پس از بهبودی به اداره آگاهی منتقل شود.

منبع؛همشهری

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه