زمان بارگزاری این صفحه: 9:27 AM UTC

اختتامیه مسابقات کشتی گیله مردی در انزلی

در مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی منطقه آزاد انزلی ۲۶ ورزشکار در دو رده سبک وزن و سنگین وزن با یکدیگر به رقابت پرداختند.

کشتی گیله مردی

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش  روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، شورای ورزش این سازمان با همکاری هیات ورزشهای بومی محلی و هیات کشتی استان، مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی قهرمانان استانهای گیلان و مازندران را برگزار نمود.

 

مجید فاتحی دبیر شورای ورزش سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این مسابقات به مدت چهار روز اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشهای ساحلی زنده یاد سیروس قایقران، این منطقه برگزار شد، اظهار داشت: در مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی منطقه آزاد انزلی ۲۶ ورزشکار در دو رده سبک وزن و سنگین وزن با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه اختتامیه مسابقات همزمان با میلاد مسعود امام علی (ع) برگزار شد، نفرات برتر و بازیکن اخلاق را به شرح ذیل اعلام کرد: در سنگین وزن به ترتیب، حسن رمضانی، مجتبی روشن بخش و محمد رضا عاشری نفرات اول تا سوم و در سبک وزن نیز سعید رمضانی و امیر گل علی پور نفرات اول تا دوم مسابقات را از آن خود نمودند.

 

فاتحی اضافه کرد: در زمینه بازیکن اخلاق نیز محسن شرج پور در سنگین وزن و محمد شادمان در سبک وزن به عنوان کشتی گیر با اخلاق انتخاب شدند.

 

دبیر شورای ورزش سازمان منطقه آزاد انزلی هدف از برگزاری این مسابقات را حمایت از ورزشهای بومی و ارائه توانمندیهای متعدد گردشگری منطقه و استان برای آشنایی بیشتر گردشگران اعلام کرد و افزود: در حاشیه مراسم اختتامیه، برای نخستین بار از ۳۴ پیش کسوت کشتی گیله مردمی استان گیلان با اهداء لوح تقدیر و هدیه، تجلیل به عمل آمد.

در مراسم اختتامیه که با استقبال گسترده مواجه شد، مهندس رضا مسرور، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، معاونین، مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، مسعود رهنما مدیرکل تربیت بدنی، علیرضا خصوصی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، رییس هیات کشتی منطقه آزاد کیش، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان، روسای هیأت های کشتی و بازیهای بومی-محلی گیلان حضور داشتند.

 

گفتنی است در روز دوم مسابقات کشتی گیله مردی ساحلی، اعضای غیر ایرانی حاضر در پانزدهمین اجلاس اتاقهای بازرگانی کشورهای حاشیه دریای خزر که به میزبانی منطقه آزاد انزلی در حال برگزاری بود، در محل برگزاری مسابقات حاضر شده و از بازیها دیدن کردند، که با استقبال حدود ۸۰ بازرگان کشورهای روسیه، آذربایجان، قزاقستان و ترکمنستان مواجه شد.

مطالب بیشتر؛

  • آغاز رقابت های کشتی گیله مردی در کلاچای رودسر صدای گیلان - نخستین دوره رقابت های کشتی گیله مردی به مناسبت گرامیداشت 141شهید والامقام و دو شهید گمنام تحت عنوان در بهار آزادی جای شهدا خالی در استقبال از آیین نوروزی در شهر کلاچای رودسر آغاز […]
  • بازپس گیری دو گذرگاه مرزی از داعش صدای گیلان : این روزها یکی مهمترین خبرهای خبرگزاریهای سراسر جهان مسایل مربوط به عراق و البته هجوم گروه تند روی تروریستی "داعش" می باشد ، هر چند این گروه قبلا با فعالیت خود در سوریه و جنایت هایی که انجام داده بود مورد نفرت همگان قرار گرفته بود و لی با حضور داعش در عراق ، همسایه ایرا ن […]
  • کشف 2 کیلو گرم شیشه در سیاهکل صدای گیلان - فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سیاهکل از کشف و ضبط 2 کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه در این شهرستان خبر داد.
  • احتمال غرق شدن توکیو و سنگاپور کارشناسان محیط زیست‌ و علوم زمین‌شناسی هشدار می‌دهند: احتمال دارد شهرهای بزرگی مانند توکیو و سنگاپور بر اثر پدیده گرم شدن زمین ناپدید شوند.
  • دکتر فاطمه نیازمند معاون آموزشی مرکز اورژانس گیلان شد صدای گیلان - دکتر فاطمه نیازمند به سمت معاون آموزشی مرکز اورژانس گیلان منصوب شد

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه