زمان بارگزاری این صفحه: 3:35 PM UTC

اختصاص يازده ميليارد تومان اعتبار به پروژه هاي عمراني ماسال/ اجراي طرح گردشگري زيستگاه مرال

فرماندار ماسال با اشاره به اختصاص بيش از يازده ميليارد تومان اعتبار به پروژه هاي عمراني شهرستان ماسال، از رؤساي ادارات خواست تا با تلاش مضاعف زمينه افزايش سرعت پيشرفت پروژه ها را فراهم كنند.

  پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار ماسال ازتخصيص بيش از يازده ميليارد تومان اعتبار به پروژه هاي عمراني شهرستان ماسال در قالب منابع اعتباري تملك و دارايي، دودرصد نفت و گاز، تبصره 22، ماده 180 و غيره خبر داد.

فرماندار ماسال صبح امروز در جلسه كميته برنامه ريزي شهرستان ماسال ضمن قدرداني از حضور پرشور مردم شريف شهرستان ماسال در راهپيمايي 22 بهمن افزود: به ياري خداوند اين حضور باشكوه زمينه همگرايي و وحدت بيش ازپيش آحاد جامعه و نا اميدي دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي را به دنبال خواهد داشت.

محمود قاسم نژاد همچنين از تلاش ها و زحمات رؤساي اداراتي كه با تلاش شبانه روزي خود موجبات افتتاح پروژه هاي عمراني همزمان با دهه مبارك فجر را فراهم كردند تقدير و تشكر نمود.

وي با اشاره به اختصاص بيش از ده ميليارد تومان اعتبار از طريق فصول مختلف كميته برنامه ريزي سال 93 به پروژه هاي عمراني شهرستان ماسال، از رؤساي ادارات خواست تا با تلاش مضاعف زمينه افزايش سرعت پيشرفت پروژه ها را فراهم كنند.

article (1)

فرماندار ماسال ادامه داد: خوشبختانه ميزان تخصيص اعتبار در سال جاري نسبت به سالهاي گذشته كم نظير بوده است كه اين امر بدون رعايت انظباط مالي از سوي دولت امكان پذير نمي شد.

قاسم نژاد با تاكيد بر لزوم به كارگيري اعتبارات در جهت پيشرفت فيزيكي پروژه ها هشدار داد: درصورتي كه اداره اي عليرغم دريافت اعتبار از روند خوبي در پيشرفت پروژه ها برخوردار نباشد، اعتبار آن اداره به ديگر پروژه ها انتقال پيدا مي كند.

article

وي افزود: علاوه بر اعتبارات مذكور بالغ بريك ميليارد و دويست ميليون تومان اعتبار از فصل ماده 180 به پروژه هاي تكميل فضاهاي آموزشي، فرهنگي، ورزشي‌، تامين آب آشاميدني روستايي و شهري، بازنگري و اجراي طرح هادي روستايي، آسفالت راه هاي روستايي، احداث و توسعه مجتمع هاي دامپروري و احداث پايگاه بسيج اختصاص داده شده است.

قاسم نژاد همچنين اجراي طرح حفاظتي و گردشگري زيستگاه مرال را بسيار با اهميت دانست و با تاكيد بر لزوم سرعت بخشيدن به اجراي اين پروژه، تصريح كرد: با اجراي اين طرح علاوه بر حفظ محيط زيست زمينه جذب بيش از پيش گردشگر به شهرستان ماسال مهيا مي شود.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه