زمان بارگزاری این صفحه: 5:34 AM UTC

اختصاص ۳۲۰۰میلیارد تومان اعتبار ویژه برای توسعه گیلان

گیلان – صدای گیلان؛ سخنگوی دولت از اختصاص ۳۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار ویژه برای توسعه گیلان خبر داد.

دکتر نوبخت

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سخنگوی دولت از اختصاص ۳۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار ویژه برای توسعه گیلان خبر داد.

محمدباقر نوبخت شامگاه چهارشنبه در نشست سرمایه‌گذاری گیلان اظهار داشت: دولت از ظرفیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای توسعه استان‌ها بهره می‌برد.
وی با اشاره به اختصاص سه هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار علاوه بر بودجه عمرانی به گیلان افزود: بخشی از این اعتبار به عنوان تسهیلات و بخشی دیگر به عنوان اعتبار دولتی است.

 

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه دولت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی استقبال و حمایت می‌کند، گفت: در شورای پول و اعتبار اقداماتی در حال انجام است تا امسال نرخ سود بانکی کاهش یابد.

 

نوبخت با تأکید بر اینکه دولت از وعده‌های غیرقابل اجرا به مردم به شدت پرهیز می‌کند، تأکید کرد: وعده و قولی نمی‌دهیم که نتوانیم آن را اجرایی کنیم و به شدت به این اصل پایبندیم.

 

وی با بیان اینکه سفر دولت به گیلان توسعه این استان را شتاب می‌دهد، تصریح کرد: دولت برای خدمت به مردم و رونق اقتصادی در کشور برای ارتقای رفاه عمومی عزم جدی دارد./تسنیم

مطالب بیشتر؛

  • اصلاح شبکه آب شهر لیسار تالش صدای گیلان - اصلح نژاد، مدیر امور آبفای تالش تأمین اعتبار مورد نیاز اصلاح شبکه اصلی آب شهر لیسار را از محل اعتبارات عمرانی بالغ بر 1200 میلیون ریال اعلام کرد.
  • سعيدآگشته شهردار لاهيجان شد. از سوي شوراي اسلامي شهر لاهيجان، مهندس سعيد آگشته با ۷ رأي به عنوان شهردار جديد لاهيجان انتخاب شد.
  • هواشناسی؛ هوای خنک در راه گیلان سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از نفوذ تدریجی توده هوای خنک به استان از اواخر وقت پنجشنبه هفته جاری خبر داد.
  • مدیرکل محیط زیست گیلان معرفی شد قربانعلی محمدپور به عنوان مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست گیلان معرفی شد./ محمدپور متولد سال ۵۴ لاهیجان است و سال گذشته به عنوان مدیر نمونه محیط زیست کشور انتخاب شده بود.
  • شمخانی در گیلان؛ دریای خزر دریای صلح، دوستی و امنیت است امیر دریابان علی شمخانی در مراسم الحاق ناوشکن دماوند در استان گیلان و در محل ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت؛ دریای خزر دریای صلح و دوستی و امنیت است […]


عناوین ویژه