زمان بارگزاری این صفحه: 7:34 AM UTC

اختصاص 550 میلیارد تومان برای اجرای سد لاسک شفت.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سد «لاسک» شفت با حضور یکی از مسئولان بلندپایه کشور کلنگ‌زنی می‌شود، گفت: برای این پروژه 550 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

به گزارش صدای گیلان ، ناصر عاشوری در گفت‌وگو با  فارس ، با اعلام اختصاص 550 میلیارد تومان برای اجرای شدن سد لاسک این شهرستان، اظهار کرد: امسال این پروژه با حضور یکی از مسئولان بلند پایه کشوری کلنگ‌زنی می‌شود.

وی با بیان اینکه این پروژه با اعتبارات فاینانس‌ و در یک مرحله اجرا می‌شود، افزود: اکنون یکی از مدارس روستای «لاسک» شفت برای تجهیز کارگاه در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این پروژه طبق قول پیمانکار در مدت چهار سال به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: با آبگیری سد لاسک مشکل آب شرب و کشاورزی شهرستان شفت برطرف می‌شود.

وی از اختصاص 5 میلیارد تومان دیگر برای اجرای فاز نخست جاده ملاسرا‌ـ شفت‌ـ زنجان خبر داد و گفت: تاکنون 10 میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافته است.

عاشوری اجرای 120 کیلومتر آسفالت راه روستایی در فومن و شفت را از دیگر پروژه‌ها عنوان کرد و یادآور شد: 60 کیلومتر راه در فومن و 60 کیلومتر راه در شفت آسفالت می‌شوند.

این مقام مسئول گازرسانی به 88 روستای فومن و شفت را از دیگر پروژه‌ها ذکر کرد و متذکر شد: از بین این روستاها، 29 روستا سهم شهرستان شفت است که پس از واگذاری به پیمانکار در کمتر از یک سال به بهره‌برداری می‌رسند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه