زمان بارگزاری این صفحه: 7:27 PM UTC

ارائه خدمات مناسب به مخاطبان اولويت اصلي سازمان تامين اجتماعي گیلان است

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: صدور دفترچه درمانی و تامین اعتبار در تمامی واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر استان انجام می گیرد بدون اینکه شخص بیمه پرداز آن شعبه باشد.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: ارائه خدمات مناسب و با كيفيت به مخاطبان اولويت اصلي این سازمان در استان است.

به گزارش خبرنگار مهر، جمیل حق پرست عصر یکشنبه در نشست کارشناسان حوزه بیمه ای تامین اجتماعی استان در رشت افزود: تقويت و حفظ جايگاه تامين اجتماعي باعث ايجاد ثبات و آرامش زندگي بيش از نيمي از جمعيت كشور خواهد شد.

وی همچنین به افزایش 25 درصدی حقوق تمامی بازنشستگان و مستمری‌ بگیران سازمان تامین اجتماعی طی سال جاری خبر داد و اظهارداشت: طی فروردین ماه امسال بدون هیچ گونه تاخیری 20 درصد افزایش به تمامی مستمری بگیران استان و کشور پرداخت شد.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: پرداخت پنج درصد افزایش حقوق نیز طبق مصوبه سازمان تامین اجتماعی از خرداد ماه امسال آغاز شد.

وی در ادامه به ارائه لیست و پرداخت حق بیمه از سوی کارفرمایان استان بصورت اینترنتی اشاره کرد و افزود: کارفرمایان می توانند به واحدهای اجرایی تامین اجتماعی مراجعه و نسبت به دریافت یوزر و پسورد اقدام کنند.

حق پرست بیان داشت: با ایجاد این سامانه کار فرمایان برای ارائه لیست و پرداخت حق بیمه دیگر نیازی نیست به واحد اجرایی سازمان مراجعه داشته باشند.

وی تصریح کرد: برای صدور فیش حق بیمه گروه های مشاغل آزاد و اختیاری نیز این امکان فراهم شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: صدور دفترچه درمانی و تامین اعتبار در تمامی واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر استان انجام می گیرد بدون اینکه شخص بیمه پرداز آن شعبه باشد.

وی افزود: بیمه پرداز در هر نقطه ای از کشور باشد در گیلان می تواند به واحدهای اجرایی مراجعه و خدمات دفترچه درمانی را دریافت کند.

حق پرست یادآورشد: کارت هوشمند سلامت برای بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی صادر و جایگزین دفترچه های کاغذی می شود.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه