زمان بارگزاری این صفحه: 3:33 AM UTC

از لحاظ قانونی دو ماه دیگر برای انتخاب شهردار رشت فرصت داریم

فرانک پیشگر گفت؛ حدود یک ماه است که شهرداری رشت توسط سرپرست اداره می شود و از لحاظ قانونی، شورا دو ماه دیگر فرصت دارد تا شهردار مناسبی را برای کلانشهر رشت انتخاب کند.

به گزارش صدای گیلان؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت در خصوص گلایه های استاندار و بیانات نماینده ولی فقیه در گیلان افزود؛ همه ما نگران هستیم تا شهردار توانمندی برای رشت انتخاب کنیم.

پیشگر ادامه داد؛ دغدغه های زیادی برای انتخاب شهردار جدید وجود دارد ولی اعضای شورا تمام توانشان را بکار خواهند بست تا فرد شایسته ای که سابقه خوبی در زمینه مدیریت شهری داشته باشد ، انتخاب شود تا بتواند همراه و هماهنگ با شورا در راستای آبادانی و توسعه شهر گام بردارد.

سخنگوی شورا تصریح کرد؛ با اینکه شهرداری یک ماه است توسط سرپرست اداره می شود ولی هیچگونه خللی به روند اجرای پروژه ها و مدیریت شهری وارد نشده و تمامی امور طبق روال پیش می رود.

قابل توضیح است که تغییر زودهنگام شهرداران در رشت به موضوع چالشی ای برای مردم و مسولین تبدیل شده و برخی نگرانند که این موضوع باعث اسیب به امر توسعه و خدمات دهی به شهروندان شود.در همین راستا چندی پیش استاندار و نماینده ولی فقیه به نبود شهردار در مجموعه مدیریت شهری رشت انتقاداتی به شورای این شهر داشتند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه