زمان بارگزاری این صفحه: 7:17 AM UTC

از پژوهشگران برتر استان گیلان تجلیل به عمل آمد

صدای گیلان – چند روز پیش ، مراسم تجلیل از 26 پژوهشگر برتر استان با سخنرانی دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان و با حضور پژوهشگران دستگاه‌های اجرایی استان در سالن غدیر استانداری برگزار شد.

به گزارش صدای گیلان ، در این مراسم از پژوهشگران برتر در حوزه های گوناگون تقدیر به عمل آمد که از دانشگاه گیلان دکتر علی قنادزاده و دکتر عبدالله فلاح شجاعی اعضای هیأت علمی گروه شیمی، به عنوان پژوهشگران برتر در زمینه علوم پایه و دکتر رضا انصاری خلخالی و دکتر مهیار عربانی اعضای هیأت علمی گروه مکانیک و عمران به عنوان پژوهشگران برتر در زمینه فنی و مهندسی انتخاب شدند.

8794jpg2746

در زمینه علوم انسانی نیز عنوان پژوهشگر برتر به دکتر حمید اراضی عضو هیأت علمی دانشکده تربیت بدنی اختصاص پیدا کرد و دکتر افشین عموزاده عضو هیأت علمی دانشکده معماری و هنر دانشگاه گیلان هم عنوان پژوهشگر برتر در زمینه هنر را به دست آورد.

گفتنی است ؛ در این مراسم حسام روحی دانشجوی دوره دکتری مکانیک دانشگاه گیلان نیز به عنوان پژوهشگر برتر دانشجو معرفی شد. رونمايي از كتاب توانمندي‌هاي پژوهشي استان حاوي اطلاعات جامع ظرفيت‌هاي علمي و پژوهش مراكز دانشگاهي و تحقيقاتي و سامانه جامع الكترونيكي پژوهشي گيلان از ديگر برنامه‌هايي این مراسم بود.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه