زمان بارگزاری این صفحه: 7:28 PM UTC

استاندار؛ مرد م گیلان بر این باورند با اعتماد بر دولت مي توان بر مشكلات غلبه كرد

استاندار گیلان در حضور رئیس جمهور در ورزشگاه شهید عضدی رشت؛ مرد م گیلان بر این باورند با اعتماد بر دولت مي توان بر مشكلات غلبه كرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

استاندار گیلان در جمع با شکوه مردم گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت با خوش آمد گویی به رئیس جمهور گفت : مردم گیلان بر این باورند که با اعتماد به دولت می توان بر مشکلات و موانع توسعه غلبه کرد و به جایگاه واقعی خود آنگونه که شایستة، یک استان برتر است رسید.

 

دکتر نجفی با خوش آمدگویی به رئیس جمهور گفت : سپاس خدای بزرگ را که توفیق داد تا از جانب مردم فهیم گیلان مقدم رئیس جمهور محبوب جناب آقای دکتر روحانی و هئیت محترم همراه را به استان سرسبز گیلان سرزمین فرهنگ و ادب، زادگاه عالمان و مجاهدان و 8000 شهید پیرو راه امام عزیز خوش آمد عرض نمایم.

 

وی افزود : مردم شریف گیلان که در انتخابات سال 92 جزء استانهایی بودند که بیش‌ترین استقبال را به شعارها و برنامه‌های جنابعالی نشان دادند بی صبرانه مشتاق تشریف فرمایی رئیس جمهور محبوب خود بوده‌ و مقدم پر خیر و برکت شما را در ابتدای سال جدید که با موفقیت جهانی ایران در مذاکرات هسته‌ای هم زمان گردیده و نوید بخش آیندة روشن برای ایران و گیلان است به فال نیک گرفته/ با خوشحالی مضاعف به استقبال آمدند.

 

دکتر نجفی همچنین به موفقیت‌های دولت تدبیر و امید در استان اشاره کرد و گفت : در دو سال گذشته با عنایت پروردگار و در اجرای تدابیر و سیاستهای جنابعالی و دولت تدبیر و امید، شاهد افزایش امید و تلاش در کنار کاهش 5/2 درصدی نرخ بیکاری در گیلان بودیم. براساس نظر سنجی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی در 6 فصل متوالی گیلان در فضای کسب و کار رتبة برتر را هم داشته است.

 

استاندار گیلان ادامه داد : هم چنین در سال 93 نسبت به سال 91 میزان تخصیص اعتبارات عمرانی استان سه برابر افزایش داشته است که نشان دهندة عزم جدی دولت در جبران عقب ماندگیها در حوزة عمرانی و تکمیل پروژه‌های زیر ساختی این استان است.

 

وی با اشاره به شناخت رئیس جمهوری از استان گیلان افزود : این استان دارای قابلیت‌ها و توانمندی‌های زیادی در زمینة کشاورزی، ارتباطات، گردشگری، صنعت و تجارت به ویژه نیروی انسانی تحصیل کرده است. که ما می توانیم با بهره گرفتن از همة این توانمندیها و ظرفیتها، در مسیر اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید گام های مؤثری برداریم و باتوجه به تأکید حضرتعالی در سال جاری بر رونق اقتصادی و پیشرفت شاهد گشوده شدن پنجره‌های روشن توسعه و افزایش اشتغال با تکیه بر اقتصاد مقاومتی در استان باشیم.

 

وی خطاب به رئیس جمهور گفت : مردم گیلان بر این باورند که با اعتماد به دولت می توان بر مشکلات و موانع توسعه غلبه کرد و به جایگاه واقعی خود آنگونه که شایستة، یک استان برتر است رسید.

 

دکتر نجفی در پایان آمادگی کامل خود، مدیران استان و مردم گیلان را در سال همدلی و همزبانی، دولت و ملت در اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیر و امید اعلام کرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه