زمان بارگزاری این صفحه: 12:57 PM UTC

استانداری در مقابل خیانت بانک هایی که سرمایه مردم گیلان را در استانهای دیگر صرف می کنند سکوت نمی کند

محمد علی نجفی با انتقاد از بانک های خصوصی که سرمایه مردم گیلان را در استان های دیگر صرف پروژه های غیر عمرانی می کنند گفت: آنها در حق مردم گیلان خیانت کرده و استانداری در مقابل این خیانت سکوت نمی کند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان / به گزارش رصدرودسر،  از ۳ پروژه عمرانی،آموزشی و رفاهی به ارزش ۱۸۰ میلیارد ریال با حضور محمد علی نجفی در شهرستان رودسر به بهره برداری رسید،این پروژها در غالب افتتاح مسکن مهر ۲۴۰ واحدی به ارزش ۱۳۰ میلیارد ریال ،مدرسه ۶ کلاسه شهید اکبر نیا در شهرک شهید انصاری به ارزش۷ میلیاردو دویست میلیون ریال وپروژه های شهرداری به ارزش ۴۱ میلیارد ریال که امروز به صورت نمادین خیابان ۵۰۰ متری ساحلی بلالم به بهره برداری رسید.

استاندار گیلان نگاه مثبت مدیریتی را در شهرستان رودسر قابل تقدیر دانست و افزود: مدیران عالی شهرستان رودسر از این ظریفت بوجود آمده در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده نمایند.

IMG_2595_wm

نجفی اظهار کرد: صمیمیت ، همکاری و تعامل دو سویه بین مردم و مسئولین می تواند در حل مشکلات استان سهم بسزایی را ایفا نماید ولی متوسفانه این نگاه تعامل ممحور در بعضی از مدیریت های شهری استان دیده نمی شود که تاثیرات منفی آن در فضای شهری بعضی از شهرها قابل مشاهده بوده و این اندیشه باعث ضرر مردم در تصمیم گیری مدیران شهری می شود.

وی در ادامه گفت: در ۱ سال اخیر استان گیلان از نظر مرکز مطالعات مجلس به عنوان استان نخست در مسیر توسعه و کسب کار قرار دارد که امیدوارم با تلاش مدیران در همه سطوح استان گیلان بتوانیم این روند رو به رشد را حفظ نماییم.

استاندار گیلان افزود: نگاه دولت حضور حداکثری مردم در حوزه های سرمایه گذاری و توسعه و آبادانی کشور است که تحقق این امر می تواند کشور را در مسیر پیشرفت و رسیدن به اهداف انقلاب سوق دهد.

IMG_2589_wm

وی در ادامه از دغدغه امام جمعه شهرستان رودسر در موضوع اشتغال این شهرستان تقدیر کرد و گفت:تورم در استان گیلان ۲درصد نسبت به میانگین کشور پایین تر است و استان گیلان در سال گذشته ۲ استان دارای بیکاری بوده در نسبت مشابه امسال در جایگاه ۸ قرار داریم.

استاندار گیلان اضافه کرد:نگاه مثبت به فعالیت خادمان ملت در دولت می تواند در تصمیم گیی مسئولان استانی موثر باشد.

نجفی با تاکید بر اینکه ۱۱۵۰ پروژه نیمه تمام در استان گیلان وجود دارد افزود: ۳۰ در از آنها از عدم نگاه مدیریتی درست در بنبست قرار دارند که با تعامل و همکاری بین مدیران استانی به زودی در مسیر تکمیل قرار می گیرند.

IMG_2596_wm

وی اظهار کرد:حفظ سرمایه های طبیعی و محیط زیست استان گیلان در اولویت کاری استانداری قرار دارد زیرا اصلی ترین سرمایه در حوزه کسب کار ،صنعت گردشگری است که نگاه ویژه به آن می تواند در ایجاد اشتغال سهم بسزایی را ایفا نماید.

استاندار گیلان از پهن کردن فرش قرمز در مقابل سرمایه گذاران واقعی خبر داد و افزود:نگاه مدیریتی استان تعامل و همکاری با سرمایه گذراران واقعی بوده و در مقابل کسانی که سرمایه های مردم گیلان را در پروژه های غیر اشتغال زا هزینه می کنند می ایستم.

IMG_2594_wm

از حاشیه های این مراسم می توان حضور کیوان محمدی که فردی تاثیر گذار در تصمیم گیری استاندار است دانست ، وی در حال حاضر مشاور استان گیلان می باشد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه