زمان بارگزاری این صفحه: 8:46 AM UTC

استاندار گيلان : بخشي از كنارگذر انزلي امسال افتتاح ميشود

استاندار گيلان با اشاره به اختصاص 20ميليارد تومان براي تكميل كنارگذر انزلي گفت :بخشي از اين كنارگذر امسال افتتاح ميشود. به گزارش صدای گیلان به نقل از  پايگاه اطلاع رساني استانداري گيلان دكتر نجفي در حاشيه بازديد از طرح هاي عمراني وسرمايه گذاري بخش خصوصي بندرانزلي با اشاره به روند كند ساخت كنارگذر اين شهرستان […]

استاندار گيلان با اشاره به اختصاص 20ميليارد تومان براي تكميل كنارگذر انزلي گفت :بخشي از اين كنارگذر امسال افتتاح ميشود.
به گزارش صدای گیلان به نقل از  پايگاه اطلاع رساني استانداري گيلان دكتر نجفي در حاشيه بازديد از طرح هاي عمراني وسرمايه گذاري بخش خصوصي بندرانزلي با اشاره به روند كند ساخت كنارگذر اين شهرستان گفت :اتمام كنارگذر بندرانزلي با توجه به حجم ميليونها گردشگري كه به گيلان سفر ميكنند داراي اهميت ملي است.
وي با بيان اينكه امسال 20ميليارد تومان براي ادامه ساخت كنارگذر اختصاص يافته است گفت :تمام اين مبلغ امسال به صورت 100درصد تخصيص مي يابد وبراي جذب اعتبارات بيشتر وجديد نيز نشستي در وزارت راه وشهرسازي ومعاونت برنامه ريزي ونظارت راهبردي برگزار خواهيم كرد

استاندار گيلان اظهار داشت :با اختصاص 20ميليارد تومان تا پايان سال يك لاين از اين مسير به طول 16 كيلومتر به بهره برداري ميرسد .
دكتر نجفي همچنين در بخش ديگري از سخنانش با اعلام خطر دوباره در مورد وضعيت تالاب بين المللي وارزشمند انزلي گفت : اتفاقي که براي درياچه اروميه افتاده در کمين تالاب انزلي است و بارها در جلسات استاني و کشوري به اين مسئله پرداخته‌ايم .
وي با بيان اينكه سازمان حفاظت محيط زيست کشور عنايت ويژه‌اي به تالاب انزلي دارد و اداره کل محيط زيست گيلان نيز پيگير وضعيت تالاب است گفت :نشستهايي بصورت مرتب با محوريت تالاب انزلي به رياست معاون هماهنگي امور عمراني برگزار ميشود.

استاندارگيلان با يادآوري اين نكته كه انزلي از شهرستان‌هاي خوب و با ظرفيت بالا در بخش‌هاي سرمايه‌گذاري و گردشگري است گفت : در اين سفر دلايل توقف سرمايه گذاري برخي از پروژه‌ها بررسي شد تا با رفع نواقص، سرمايه‌گذاري‌هاي جديد در آن اتفاق بيفتد.
دكتر نجفي به بازديد از از پارک جنگلي 13 هکتاري طالب آباد و17 هکتاري بي بي حوريه اشاره كرد وگفت :مقرر شد تا معاون عمراني جلسات ويژه‌اي با کميسيون ماده 5 و اعضاي آن داشته باشند تا مشکلات مربوط به فضاي سبز و زيست‌محيطي اين طرح ها برطرف شود.
دکتر نجفي دراين سفر از تالاب بين المللي بندر انزلي و مصلي بزرگ در حال ساخت اين شهرستان بازديد كرد .

پارک جنگلي 13 هکتاري طالب آباد ، 17 هکتاري بي بي حوريه ، کنارگذر ، مجتمع تفريحي و اقامتي پاسارگارد و استخر ورزشي بانوان بندر انزلي از طرح هايي ديگري بود كه استاندار گيلان از آن بازديد كرد.
در اين سفر معاون هماهنگي امور عمراني استاندار وجمعي از مديران كل استان نيز حضور داشتند.

بازدید استاندار گیلان از پروژه های انزلی

بازدید استاندار گیلان از پروژه های انزلی

jpg2287 jpg2288 jpg2289 jpg2290 jpg2291 jpg2292 jpg2293 jpg2294 jpg2295

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه