زمان بارگزاری این صفحه: 3:57 PM UTC

استان گیلان در اولویت اختصاص بالگرد امدادی قرار دارد

رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با استاندار گیلان گفت؛ در صورت ساخت آشیانه بالگرد، استان گیلان در اولویت اختصاص بالگرد امدادی قرار می گیرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دکتر ضیائی با اشاره به وجود ۱۷ فروند بالگرد امدادی برای امدادرسانی به مردم در سراسر کشور، اظهارداشت: به زودی هر استان صاحب یک فروند بالگرد خواهد شد.

 

وی در خصوص اختصاص یک فروند بالگرد به جمعیت هلال احمر استان گیلان، گفت: با توجه به وقوع بحران های طبیعی در استان گیلان حتما بایستی بالگرد امدادی هلال احمر در استان مستقر شود؛ البته در حال حاضر نیز در صورت بروز حوادثی که نیازمند ارائه خدمات امدادهوایی در استان باشد، از بالگرد مستقر در استان قزوین استفاده می شود.

 

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین در دیدار با استاندار گیلان گفت: در صورت ساخت آشیانه بالگرد، استان گیلان در اولویت اختصاص بالگرد امدادی قرار می گیرد.

 

در این دیدار، دکتر ضیائی در خصوص نحوه امدادرسانی به مردم در استان پرتردد و توریستی گیلان اظهارداشت: استان گیلان یکی از استان هایی است که در طول سال میزبان خیل عظیم مسافران است.

 

وی با بیان اینکه استان گیلان برای ارائه خدمات امدادی هوایی به مردم از بالگرد مستقر در استان قزوین استفاده می کند، افزود: در صورت تجهیز استان گیلان به آشیانه بالگرد، استقرار بالگرد امدادی هلال احمر در این استان ممکن می شود.

 

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر، در صورت ساخت آشیانه بالگرد در استان گیلان، این استان برای اختصاص دادن بالگرد امدادی به منظور امداد رسانی بهتر به مردم در اولویت قرار می گیرد.

 

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه