زمان بارگزاری این صفحه: 4:54 AM UTC

استان گیلان در اولویت اختصاص بالگرد امدادی قرار دارد

رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با استاندار گیلان گفت؛ در صورت ساخت آشیانه بالگرد، استان گیلان در اولویت اختصاص بالگرد امدادی قرار می گیرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دکتر ضیائی با اشاره به وجود ۱۷ فروند بالگرد امدادی برای امدادرسانی به مردم در سراسر کشور، اظهارداشت: به زودی هر استان صاحب یک فروند بالگرد خواهد شد.

 

وی در خصوص اختصاص یک فروند بالگرد به جمعیت هلال احمر استان گیلان، گفت: با توجه به وقوع بحران های طبیعی در استان گیلان حتما بایستی بالگرد امدادی هلال احمر در استان مستقر شود؛ البته در حال حاضر نیز در صورت بروز حوادثی که نیازمند ارائه خدمات امدادهوایی در استان باشد، از بالگرد مستقر در استان قزوین استفاده می شود.

 

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین در دیدار با استاندار گیلان گفت: در صورت ساخت آشیانه بالگرد، استان گیلان در اولویت اختصاص بالگرد امدادی قرار می گیرد.

 

در این دیدار، دکتر ضیائی در خصوص نحوه امدادرسانی به مردم در استان پرتردد و توریستی گیلان اظهارداشت: استان گیلان یکی از استان هایی است که در طول سال میزبان خیل عظیم مسافران است.

 

وی با بیان اینکه استان گیلان برای ارائه خدمات امدادی هوایی به مردم از بالگرد مستقر در استان قزوین استفاده می کند، افزود: در صورت تجهیز استان گیلان به آشیانه بالگرد، استقرار بالگرد امدادی هلال احمر در این استان ممکن می شود.

 

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر، در صورت ساخت آشیانه بالگرد در استان گیلان، این استان برای اختصاص دادن بالگرد امدادی به منظور امداد رسانی بهتر به مردم در اولویت قرار می گیرد.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • فروش املاک مازاد بر نیاز وزارت جهادکشاورزی در گیلان گیلان - صدای گیلان؛ با تصویب هیئت وزیران، وزارت جهادکشاورزی مجاز شد برای حمایت از توسعه سرمایه‏ گذاری در بخش کشاورزی و تشکیل صندوق‏های حمایت از توسعه بخش کشاورزی، نسبت به فروش املاک مازاد بر نیاز خود در استان‏های گیلان، چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی اقدام […]
  • یافته های وحشتناک، درباره عوارض سیگار کشیدن پژوهشگران آمریکایی با مطالعه درباره زیان های سیگار، متوجه شدند که کشیدنِ سیگار، بر قدرت مقاومتِ میکروب ها در برابر سیستم ایمنی بدن، قرص ها و آنتی بیوتیک ها تاثیر می […]
  • پذیرش بدون کنکور دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی رشت صدای گیلان - سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه رشت از آغاز ثبت نام بدون آزمون در رشته‌های کارشناسی و کاردانی ناپیوسته (حضوری و غیر حضوری) در این مرکز خبر […]
  • مهار آتش سوزی جنگلهای رحیم آباد رودسر صدای گیلان - فرماندار رودسر از مهار آتش سوزی در سطح دو هزار متر مربع از حواشی مناطق جنگلی روستاهای گزلبن و شوک بخش رحیم آباد این شهرستان خبر داد.
  • 30 ویژگی شهروند مطلوب عصرایران - دکتر محمود سریع القلم، استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران در نوشتاری که برای عصرایران تحریر کرده، 30 ویژگی یک شهروند مطلوب را برشمرده است که در زیر می خوانید: 1. از راست‌گويي، لذت ببرد؛ 2. سعي نكند همه را داشته باشد: هم […]


عناوین ویژه