زمان بارگزاری این صفحه: 7:59 PM UTC

استعمال مواد مخدر در مهمانسرای شهرداری رشت!

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: بوی مواد افیونی «تریاک» از مهمانسرای شهرداری رشت به مشام می‌رسد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: بوی مواد افیونی «تریاک» از مهمانسرای شهرداری رشت به مشام می‌رسد.

محمود باقری‌خطیبانی روز گذشته  در نشست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی این شهر، اظهار کرد: استشمام بوی مواد مخدر از داخل مهمانسرای شهرداری رشت موجب تعجب بنده شده و برای همین به بازرسی از اتاق‌ها پرداخته و متوجه شدم که در یکی از سالن‌ها چند نفر از میهمانان با شیشه نوشابه در حال استعمال مواد مخدر هستند.

 

وی افزود: بنده با این موضوع به شدت برخورد کردم و اگر این کار یک‌بار دیگر اتفاق بیفتد صریح‌تر سخن خواهم گفت.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به مشکلات مالی شهرداری رشت تصریح کرد: وضعیت اقتصادی شهرداری رشت به گونه‌ای است که توان پرداخت حقوق پرسنل خود را ندارد.

 

باقری‌خطیبانی خاطرنشان کرد: در این شرایط نامطلوب اقتصادی حاکم بر شهرداری رشت، متوجه شدم که دو نفر پرسنل جدید با عناوین مدیر و مدیر داخلی جذب مهمانسرای شهرداری رشت شده‌اند.

 

وی با تاکید بر نظارت بیشتر کمیسیون فرهنگی شورا بر مجموعه‌های تابعه، متذکر شد: از رئیس کمیسیون فرهنگی شورا تقاضا می‌رود در این زمینه توجه بیشتری معطوف کنند.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت درباره انتخاب هیئت مدیره جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت گفت: یکی از اعضای هیئت مدیره سازمان فرهنگی ورزشی در انتخابات برکنار شد و شخص دیگری را در آن سمت گذاشته‌اند.

 

وی با تاکید بر اینکه در جابه‌جایی‌ نیروها دخالت نمی‌کنم افزود: بنده در جابه‌جایی‌ها دخالت نمی‌کنم اما با توجه به شناختی که از «علیرضا خلقت‌دوست» عضو سابق هیئت مدیره سازمان فرهنگی‌ورزشی شهرداری رشت و توانمندی‌های وی در موضوعات فرهنگی دارم می‌خواهم دلیل برکناری او را بدانم.

 

باقری‌خطیبانی تصریح کرد: از رئیس کمیسیون فرهنگی می‌خواهم دلیل چنین جابه‌جایی‌هایی را پیگیری کنند و از افراد صاحب‌نظر و توانمند در هیئت‌ مدیره سازمان‌های تابعه بهره‌گیری شود.

منبع؛فارس

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،۲ نظر یا دیدگاه برای “استعمال مواد مخدر در مهمانسرای شهرداری رشت!”

 1. خطیبی طره نوشته است:

  با سلام. خسته نباشید میگم بحضور آقای باقری خطیبانی . جناب آقای خطیبانی، مسائل و مشکلات کلانشهری چون رشت به سرانجام نیک رسیده و فقط مانده که جلوی یکی دو نفر مهمان بخت برگشته ای که از فرط خستگی آمده دو تا دود بگیره ، را بگیرید؟ دیگر هیچ مشغله دیگری ندارید؟ در ضمن، مگر شما دورۀ شناسایی دود تریاک را طی کرده اید که از داخل سالن توانستید دود استعمال تریاک را تشخیص دهید؟ شاید تریاک نبوده و چیز دیگری بوده؟ تا آنجایی که من میدانم، با شیشه نوشابه تریاک مصرف نمی شود!! شاید آن مهمان بخت برگشته مشغول کشیدن غلیان بوده!! چون تا آنجائیکه بنده مطلع هستم ، الحمدالله در استان گیلان تریاک پیدا نمی شود!! به هیچ وجه در سرتاسر خطه گیلان نمی توانید مثقالی تریاک پیدا کنید! خداوند همه ما را عاقبت بخیر نماید.

 2. آتش نشان نوشته است:

  از قرار معلوم خوب آمار و ارقام مواد افیونی رو در سطح استان داری ها طرف!
  […]
  باقری نگه! بقیه نگن؛ پس بگو بنویسند استعمال مواد مخدر آزاد دیگه!
  راستی مهمانای بخت برگشته از[ …] بودن؟!
عناوین ویژه