زمان بارگزاری این صفحه: 11:46 PM UTC

استقبال هزاران نفری مردم آستارا از رییس جمهوری

آستارا – صدای گیلان ؛ هزاران نفر از مردم شهرستان مرزی بندر آستارا برای استقبال از رییس جمهوری و پانزدهمین کاروان دولت تدبیر و امید، در قالب کاروان های مردمی و به صورت خودجوش ، به مرکز استان گیلان اعزام شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

اهالی شهرستان مرزی بندر آستارا با تشکیل ستاد اسقبال مردمی از رییس جمهوری، روز چهارشنبه به شهر رشت مرکز استان گیلان عزیمت کردند و تعداد کثیری از آنها با وجود فاصله طولانی 200 کیلومتری تا شهر رشت ، امروز به استقبال رییس جمهوری آمدند.

 

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا با اشاره به استقبال خودجوش و پرشور مردمی از سفر رییس جمهوری، اعلام آمادگی مردم آستارا برای حضور در مراسم استقبال و سخنرانی رییس جمهوری در شهر رشت را کم نظیر خواند و گفت: با مشخص شدن زمان قطعی سفر رییس جمهوری به گیلان ، مردم آستارا از اوایل هفته جاری از هر قشر و صنفی، عشق و علاقه خود را به منظور دیدار با کاروان دولت تدبیر و امید با تشکیل ستاد مردمی ابراز کردند.

 

سیروس شفقی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: کاروان استقبال کنندگان هزاران نفری آستارا امروز از ساعت پنج صبح، مسافت 200 کیلومتری تا مرکز استان گیلان را با اتوبوس ها و خودروهای شخصی طی می کنند تا ضمن پیشواز از نخستین لحظه ورود کاروان تدبیر و امید به استان گیلان ، در سخنرانی رسمی حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران حضور یابند.

 

وی به مراجعه مستمر و پررنگ مردم به فرمانداری برای پیوستن به صف استقبال از کاروان تدبیر و امید اشاره و اضافه کرد: تمهیدات لازم و ضروری برای پشتیبانی از این کاروان خودجوش توسط فرمانداری بندر آستارا اندیشیده شده است.

 

شفقی حضور پررنگ مردم آستارا را در قالب کاروان های سواره برای استقبال از رییس جمهوری چشمگیر و بی سابقه خواند و اظهار کرد: به یقین این حضور در کنار سیل استقبال گیلانی های میهمان نواز در عرصه های ملی و بین المللی برجسته خواهد شد.

 

پانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید امروز (چهارشنبه) به استان گیلان انجام می شود.

 

رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید پیش از این به استان های خوزستان ، هرمزگان ، سیستان و بلوچستان ، ایلام ، لرستان ، چهارمحال و بختیاری ، اردبیل ، خراسان رضوی ، زنجان ، گلستان ، خراسان جنوبی ، بوشهر ، اصفهان و قم سفر کرده اند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه