زمان بارگزاری این صفحه: 8:46 PM UTC

استقبال چشمگیر مردم از دهمین نمایشگاه کتاب گیلان

صدای گیلان – سرپرست معاونت فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد گیلان از استقبال چشمگیر مردم از دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب این استان خبر داد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد  گیلان، حسین ابراهیمیان در حاشیه برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان، استقبال مردم از این نمایشگاه را خوب توصیف کرد.
وی اظهار کرد: در این نمایشگاه 350 ناشر استانی و کشوری حضور دارند.
این مسئول با اشاره به اینکه 40 ناشر گیلانی در نمایشگاه حضور دارند، افزود: کتاب‌های کمک‌آموزشی، هنر، کودک، دانشگاهی، حقوق، پزشکی و… در این نمایشگاه عرضه می‌شود.
وی از تخفیف حداقل 30 درصدی خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: 20 درصد تخفیف کتاب با تهیه بن کارت الکترونیک از غرفه بانک صادرات و حداقل 10 درصد تخفیف از ناشر به خریداران تعلق می‌گیرند.
ابراهیمیان از وجود 196 غرفه در نمایشگاه کتاب مذکور خبر داد و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تا 23 آبان ماه جاری از ساعت 10 صبح تا 8 شب برای بازدید علاقه‌مندان در محل دائمی نمایشگاه‌های استان دایر است.
به گفته وی، گیلان 166 نشریه، 62 موسسه فرهنگی و هنری، 31 آموزشگاه موسیقی، 165 آموزشگاه آزاد، 576 کانون فرهنگی و هنری مساجد و … دارد که از مولفه‌های فرهنگی این استان محسوب می‌شوند.
سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را در پیشرفت و تعالی جامعه بسیار مؤثر دانست.
وی کتاب را یکی از مهم‌ترین ابزارهای اصلی در مقوله فرهنگ مطرح نامید و از علاقه‌مندان به کتاب خواست از نمایشگاه مذکور بازدید کنند.

مطالب بیشتر؛

  • فعالیت 9 پایگاه خبری دارای مجوز در گیلان معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به ثبت نام اکثر پایگاه های خبری و تحلیلی استان در سامانه جامع رسانه های کشور از صدور مجوز نشریه الکترونیک برای دو سایت گیلانی خبرداد و گفت : تعداد پایگاه های خبری مجوزدار فعال در گیلان به 9 پایگاه رسیده است […]
  • پس از خروج روح از بدن چه اتفاقی در مغز می‌افتد؟ پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ دانشمندان مؤسسه کالسروهه آلمان با استفاده از اسکن مغز، رویدادهایی را بررسی کرده‌اند که در زمان تجربه خروج روح از بدن اتفاق می‌افتند.   به گزارش ایسنا، محققان از یک آزمایش غیرمستقیم برای القای تصور دروغینی در داوطلبان تحت […]
  • سردار عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان شد/ تصاویر طی حکمی از سوی سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار محمد عبدالله‌پور به عنوان فرمانده جدید سپاه قدس گیلان منصوب شد.
  • سرپرست جدید روابط عمومی کاراته گیلان معروفی شد. صدای گیلان - فاطمه کریمی طی حکمی از طرف سرپرست هیات کاراته گیلان ، به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی کاراته گیلان منصوب شد.
  • هاشمي رفسنجاني: ديگر از ما گذشته است که ليست براي انتخابات بدهيم طي ماه هاي گذشته سايت ها و منابع خبري مختلف در تحليل ها و گزارش هاي خود از شرايط حضور احزاب و جريان هاي مختلف در انتخابات هاي 2 مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري بارها ادعا کرده بودند که آيت ا... هاشمي رفسنجاني در پي ارائه ليستي براي انتخابات مجلس خبرگان است. حتي در برهه اي سايت هاي خبري […]


عناوین ویژه