زمان بارگزاری این صفحه: 8:01 PM UTC

استقبال چشمگیر مردم از دهمین نمایشگاه کتاب گیلان

صدای گیلان – سرپرست معاونت فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد گیلان از استقبال چشمگیر مردم از دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب این استان خبر داد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد  گیلان، حسین ابراهیمیان در حاشیه برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان، استقبال مردم از این نمایشگاه را خوب توصیف کرد.
وی اظهار کرد: در این نمایشگاه 350 ناشر استانی و کشوری حضور دارند.
این مسئول با اشاره به اینکه 40 ناشر گیلانی در نمایشگاه حضور دارند، افزود: کتاب‌های کمک‌آموزشی، هنر، کودک، دانشگاهی، حقوق، پزشکی و… در این نمایشگاه عرضه می‌شود.
وی از تخفیف حداقل 30 درصدی خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: 20 درصد تخفیف کتاب با تهیه بن کارت الکترونیک از غرفه بانک صادرات و حداقل 10 درصد تخفیف از ناشر به خریداران تعلق می‌گیرند.
ابراهیمیان از وجود 196 غرفه در نمایشگاه کتاب مذکور خبر داد و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تا 23 آبان ماه جاری از ساعت 10 صبح تا 8 شب برای بازدید علاقه‌مندان در محل دائمی نمایشگاه‌های استان دایر است.
به گفته وی، گیلان 166 نشریه، 62 موسسه فرهنگی و هنری، 31 آموزشگاه موسیقی، 165 آموزشگاه آزاد، 576 کانون فرهنگی و هنری مساجد و … دارد که از مولفه‌های فرهنگی این استان محسوب می‌شوند.
سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را در پیشرفت و تعالی جامعه بسیار مؤثر دانست.
وی کتاب را یکی از مهم‌ترین ابزارهای اصلی در مقوله فرهنگ مطرح نامید و از علاقه‌مندان به کتاب خواست از نمایشگاه مذکور بازدید کنند.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه