زمان بارگزاری این صفحه: 11:08 PM UTC

اسماعيل پور به عنوان فرماندار جدید صومعه سرا معرفی شد

طي حکمي از سوي رحماني فضلي، وزير کشور حسين اسماعيل پور به عنوان فرماندار شهرستان صومعه سرا منصوب شد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

طي حکمي از سوي رحماني فضلي وزير کشور حسين اسماعيل پور به عنوان فرماندار شهرستان صومعه سرا منصوب شد.

استاندار گيلان در مراسم توديع و معارفه فرماندار شهرستان صومعه سرا در مجتمع فارابي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي صومعه سرا گفت؛ انديشه نظام مقدس جمهوري اسلامي و مقام معظم رهبري خدمت به مردم در راستاي تحقق بخشيدن به اهداف نظام است.

دکتر محمد علي نجفي افزود؛ کسانيکه دغدغه توسعه استان و کشور را دارند بايد از هيچکونه تلاش و کوششي دريغ نورزند و پابه پاي مسئولان نظام کشور را به رشد شکوفايي هدايت کنند و اجازه ندهند افرادي خارج از گود تلاش مديران نظام را ناديده بگيرند و زحمات مسئولان را زير سوال ببرند.

 اسماعيل پور به عنوان فرماندار جدید صومعه سرا معرفی شد

نجفي در ادامه به جذب سرمايه گذار در استان تاکيد کرد و ادامه داد در استان شرايط لازم براي جذب سرمايه گذار بايد فراهم شوند تا سرمايه گذاران با رغبت بيشتر در اين زمينه سرمايه گذاري کنند و مديران دستگاها موظف به آماده کردن زير ساخت ها مي باشند .

وي اظهار داشت استان گيلان از امن ترين و با اخلاق ترين استانهاي کشور است و تلاش مسئولان گيلان در اين زمينه تمام نشدني خواهد بود.

نجفي با اشاره به پايان اسفند و شروع فصل کشاورزي اظهار داشت براي مقابله با بحران کم آبي و استفاده بهينه از بارش الهي تاکنون 5جلسه در استان تشکيل شده است و با توجه به اينکه آب سد سفيد رود کمتر تراز سال گذشته مي باشد بايد تدابير ويژه اي انديشيده شود

درادامه اين مراسم غلامحسين رجبي فرماندار شهرستان صومعه سرا به ارائه عملکرد يکساله خود در اين شهرستان پرداخت و گفت 30هزار 365نفر که در حوادث برف سال 92دچار خسارت شده بودند به بانکهاي عامل شهرستان معرفي شدندکه مبلغ 25ميليارد ريال وام بلا عوض و 20ميليارد ريال تسهيلات به اين افراد پرداخت شده است.

 اسماعيل پور به عنوان فرماندار جدید صومعه سرا معرفی شد

وي افزود 50درصد از کارهاي لازم براي برطرف کردن مشکلات واحدهاي شهرک صنعتي دچار خسارت برف شده بود انجام شده است.

فرماندار صومعه سرا ادامه داد در سال 93 جاري 310ميليارد ريال اعتبار به شهرستان صومعه سرا اختصاص يافته است که از ميزان 46در صد اعتبارات جذب شده است.

وي ادامه داد نظارت بر پروژه ها و دقت در اجرا از وظايف ما در اين شهرستان بوده که به درستي انجام گرفته است.

رجبي با بيان هدف همه مسئولان نظام خدمت به ملت است افزود خدمت به مردم در راستاي سرافزازي نظام از اساس کار دولت تدبير و اميد است.

در ادامه اين مراسم امام جمعه صومعه سرا گفت؛ هدف تمام پيامبران و امامان اجرا عدالت الهي بود و 124هزار فرستاده خدا همه در اين زمينه قدم بر داشتند.

حجت اسلام اسماعيل صديقي افزود مسئولان نظام هم بايد با الگو قرار دادن ائمه عدالت الهي را هرچه بيشتر حاکم کنند زيرا نظام جمهوري اسلامي براين اساس شکل گرفته است.

حجت اسلام صديقي با بيان اينکه عذل و نصب کوتاه مدت مديران بر پيشرفت شهرستان ضربه مي زند ادامه داد اين امر عملکرد مسئولان زا زير سوال مي برد و مسئولان استان و کشور بايد اجازه فرصت خدمت را به مسئولان شهرستان بدهند تا حاصل تلاش آنها در شهرستان به بار بنشيند

 اسماعيل پور به عنوان فرماندار جدید صومعه سرا معرفی شد

در پايان اين مراسم دکتر حسين اسماعيل پور به عنوان فرماندار صومعه سرا منصوب و از زحمات غلامحسن رجبي تقدير شد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه