زمان بارگزاری این صفحه: 9:54 PM UTC

اسکات واکر؛ نامزد جدید جمهوریخواهان در انتخابات آمریکا

فرماندار ایالت ویسکانسین دوشنبه شب نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا از سوی حزب جمهوریخواه اعلام کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار ایالت ویسکانسین دوشنبه شب نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا از سوی حزب جمهوریخواه اعلام کرد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان ان، اسکات واکر پدیده سیاسی است که با برافراشتن پرچم ملی اتحادیه ها در ایالت هایی با اکثریت یقه آبی ها شعله تنش را برافروخت.

 

وی در جمع هواداران محافظه کار خود مهم ترین دلایل اعلام نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد و گفت: اجازه دهید به شما بگویم که برای چه نامزد شده ام؛ من برای اصلاحات، رشد، امنیت و آرامش نامزد شده ام. واکر افزود: من قدرت را از واشنگتن به دست های کارگران سخت کوش و مالیات دهندگان در تمامی ایالت ها منتقل خواهم کرد زیرا که اصلاحات واقعی در حقیقت در این انتقال قدرت است.

 

به نوشته سی ان ان، مهم ترین رقیب اسکات واکر که در مراسم اعلام نامزدی اش بیش از ۵ هزار نفر شرکت کرده بودند، می تواند جب بوش پسر جرج بوش پدر و برادر کوچک تر جرج بوش پسر باشد.

 

همچنین نظرسنجی ها نشان می دهد که در ایالت آیوا که معمولا اولین ایالتی است که انتخابات درون حزبی در آن برگزار می شود، اسکات واکر از جب بوش جلوتر است.

 

تاکنون بیش از ۱۰ نفر از حزب جمهوریخواه نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا اعلام کرده اند و به نظر می رسد که جدی ترین رقیب آنها از جناح مخالف هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق از حزب دموکرات باشد.

مطالب بیشتر؛

  • بیانات رهبر معظم انقلاب در اولین سالگرد 9دی در جمع مرم گیلان حضرت آیت الله خامنه ای با یادآوری نقش آفرینی مردم رشت در مقابله با فتنه، آن را نشانه دیگری از همت و بصیرت مردم گیلان دانستند و افزودند: رشت جزو معدود مناطقی بود که یک روز زودتر از حرکت خودجوش ملت، در هشتم دی سال ۸۸ به صحنه حضور مردم در مقابل فتنه گران تبدیل […]
  • زمان انتشار کارت ورود به جلسه فراگیر ارشد پیام نور به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : آزمون دوره فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در سال 93 (نوبت چهاردهم- پذیرش مهرماه 93) صبح روز جمعه 14 شهریورماه 93 در 92 شهرستان و مراکز استان های مختلف کشور برگزار می ‌شود. (لیست محل برگزاری آزمون فراگیر – اینجا کلیک […]
  • راه اندازی کلینیک کنترل خشم در رشت نشست بررسی طرح ایجاد کلینیک کنترل خشم در کلانشهر رشت امروز(20 مهر) با حضور معاون سازماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در رشت تشکیل شد.
  • انقلاب اسلامی شجاعانه در مقابل نظام سلطه ایستاده است فرهنگ ایثار و شهادت در هر جامعه‌ای عمومى و فراگیر شود، آن جامعه به پیش خواهد رفت و هرگز در آن توقف و یا عقبگرد وجود نخواهد داشت.
  • پرواز ملوان از گیلان به مشهد! «داریوش بهشتی» که در فصل گذشته به عنوان مدیرعامل باشگاه نسل ابومسلم فعالیت می‌کرد خواهان خرید امتیاز باشگاه ملوان است.


عناوین ویژه