زمان بارگزاری این صفحه: 4:26 PM UTC

اصولگرایان ریشه‌دار فریب بازی جریان انحرافی را نخواهند خورد./ ادامه رفتارهای پوپولیستی

نماینده رشت و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه اصولگرایان اجازه ضربه زدن بیشتر به جریان انحرافی نخواهند داد،‌ تصریح کرد: اصولگرایان ریشه‌دار و با اصل و نسب، فریب بازی جریان انحرافی را نخواهند خورد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی با اشاره به تحرکات جدید جریان انحرافی گفت: مقام معظم رهبری یک بار تذکری در این خصوص داشتند و این هوشیاری در زمان ابلاغ حکم معاون اولی نمود پیدا کرد؛ گروه‌های اصولگرایی نیز باید عاقل باشند و بدانند در آینده نیز کسی به سمت جریان انحرافی نخواهد رفت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی با خانه ملت با بیان اینکه اصولگرایان اجازه ضربه زدن بیشتر به جریان انحرافی نخواهند داد؛تصریح کرد: اصولگرایان ریشه دار و با اصل و نسب و قدمت‌دار که سابقه تجارب تاریخی دارند، قطعا فریب این بازی را نخواهند خورد و باید افکار عمومی را نیز در این خصوص آگاه و هدایت کرد.

وی تاکید کرد: جریان انحرافی فرد نیست؛ یک تفکر است و اگر سران این حلقه اعلام می‌کند کنار رفته‌اند و مشغول مطلعات فرهنگی هستند، موقعیت خطرناک‌تری نمایش می‌دهد تا اینکه در عرصه سیاسی باقی مانده باشند.

پروژه مظلوم‌نمایی و ادامه رفتارهای پوپولیستی

وی افزود: منشاء فکری دولت دهم از همانجا بود و اکنون نیز ابراز تمایل می‌کنند که خود را به گروههای ریشه‌دار و دارای اصل و نسب و باسابقه اصولگرا نزدیک کنند در حالیکه ماهیت آنها مشخص است.

جعفرزاده ادامه داد: پروژه و سناریویی که اکنون شروع شده، پرونده سازی برای این دولت و تخریب چهره آن در ابعاد مختلف و مطرح کردن و مظلوم نشان دادن خودشان و مقایسه عملکرد آن زمان با شرایط کنونی است و ابراز رفتارهای پوپولیستی نیز بیانگر تداوم همان رویه است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه اصولگرایان اجازه ضربه زدن بیشتر به جریان انحرافی نخواهند داد،‌ تصریح کرد: اکنون باید سطح آگاهی‌ها بالاتر رود و فریب برخی مظلوم‌نمایی‌ها را نخورند؛ در حال حاضر پروژه تهمت و افترا زدن به دولت به شدت در حال اوج‌گیری است تا بتوانند به این وسیله بر تمام مفسده‌های دولت نهم و دهم سرپوش بگذارند و ضمن آسیب به دولت،‌ بتوانند خودشان را مطرح کنند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه