زمان بارگزاری این صفحه: 9:34 AM UTC

اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص حج تمتع سال 94

صدای گیلان – پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص اعلام واجدین شرایط اعزام به حج تمتع سال 1394

صدای گیلان / به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

کلیه دارندگان اسناد ودیعه گذاری حج تمتع که تا تاریخ 1384/12/15 برای اعزام به حج سپرده‌گذاری کرده اند، می‌توانند بر اساس استان محل سکونت خود از روزهای سوم، چهارم و پنجم بهمن ماه برای نام نویسی در کاروان های حج سال 1394 اقدام نمایند.

لازم بذکر است، اسامی مدیران کاروان های حج تمتع سال 1394 به همراه آدرس و هزینه های مربوطه، روزهای سی ام دی ماه و اول بهمن ماه درجراید کثیرالانتشار به چاپ خواهد رسید.

لازم به یادآوری است، واجدین تشرف به حج سال 94 علاوه بر امکان مراجعه حضوری به هریک از کاروان‌ها، می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی www.haj94.haj.ir کاروان مورد نظر خود را انتخاب و مراحل بعدی ثبت نام را دنبال نمایند.

با توجه به اینکه گذرنامه واجدین شرایط تشرف به حج 94 حداقل می بایست تا پایان سال 1394 اعتبار داشته باشد، تأکید می گردد کسانی که فاقد گذرنامه بوده و یا اعتبار گذرنامه آنان کمتر از تاریخ یادشده می‌باشد ، در فرصت مناسب نسبت به دریافت گذرنامه جدید بصورت انفرادی، اقدام نمایند.

ضمناً کلیه کسانی که قصد واگذاری اسناد ودیعه گذاری حج خود به بستگان درجه یک (شامل پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر و فرزند) را دارند و یا قبلاً نسبت به واگذاری فیش خود به این افراد اقدام کرده لکن این انتقال را در سامانه جامع نقل و انتقال ثبت ننموده اند، قبل از فرارسیدن زمان ثبت نام در کاروان های حج می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر مجاز خدمات زیارتی در سطح استان/شهرستان ، مراحل انتقال قطعی سند خود را انجام داده و مراتب را ثبت سیستمی نمایند.

اطلاعیه تکمیلی سازمان حج و زیارت در خصوص فراخوان واجدین شرایط اعزام به حج تمتع سال 1394، در روز شنبه 27 دی‌ماه در روزنامه ایران منتشر خواهد شد.

مطالب بیشتر؛

  • اعلام جزئيات ثبت نام حج۹۴ صدای گیلان - اطلاعیه تکمیلی سازمان حج و زیارت در خصوص پذیرش واجدین شرایط تشرف به حج تمتع 1394 در کاروانها
  • ریزگردها به بندرانزلی رسید پانته آگیاهچی، رییس مرکز پژوهش های زمین شناسی گیلان با تائید وجود این پدیده گفت؛ ریزگردها از صبح امروز در هوای شهرستان انزلی قابل حس و مشاهده است.
  • انتخابات جای تهدید به رد صلاحیت نیست! مردم نباید احساس کنند دستگاهی به صورت سازمان‌یافته در انتخابات دخالت می‌کند، چون کاندیداها یک حقوقی دارند که باید رعایت شود.کاندیداها نباید تهدید شوند که اگر چنین حرفی بزنید ردصلاحیت […]
  • دلایل بروز غم و شادی در جامعه ایران/ سهم پول در شاد زیستن یک آسیب شناس اجتماعی با اشاره به نتایج یک تحقیق در مورد شادی و غم که بنیاد علوم رفتاری انجام داده است، گفت؛ در این بررسی مشخص شد که ماندگاری غم ۱۲۰ ساعت و شادی ۳۰ ساعت در کشور […]
  • دانش آموزی که با کشتن معلم خود کشور را بهت زده کرد. روز شنبه دبیر فیزیک دبیرستان حافظی بروجرد، بر اثر اصابت ضربات چاقوی یکی از دانش‌آموزان خود جان باخت. در پی بروز این اتفاق تلخ، روز گذشته مدارس بروجرد به حالت نیمه تعطیل و تعطیل در […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه