زمان بارگزاری این صفحه: 5:32 PM UTC

اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص حج تمتع سال 94

صدای گیلان – پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص اعلام واجدین شرایط اعزام به حج تمتع سال 1394

ImageHandler

صدای گیلان / به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، متن این اطلاعیه بدین شرح است:

کلیه دارندگان اسناد ودیعه گذاری حج تمتع که تا تاریخ 1384/12/15 برای اعزام به حج سپرده‌گذاری کرده اند، می‌توانند بر اساس استان محل سکونت خود از روزهای سوم، چهارم و پنجم بهمن ماه برای نام نویسی در کاروان های حج سال 1394 اقدام نمایند.

لازم بذکر است، اسامی مدیران کاروان های حج تمتع سال 1394 به همراه آدرس و هزینه های مربوطه، روزهای سی ام دی ماه و اول بهمن ماه درجراید کثیرالانتشار به چاپ خواهد رسید.

لازم به یادآوری است، واجدین تشرف به حج سال 94 علاوه بر امکان مراجعه حضوری به هریک از کاروان‌ها، می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی www.haj94.haj.ir کاروان مورد نظر خود را انتخاب و مراحل بعدی ثبت نام را دنبال نمایند.

با توجه به اینکه گذرنامه واجدین شرایط تشرف به حج 94 حداقل می بایست تا پایان سال 1394 اعتبار داشته باشد، تأکید می گردد کسانی که فاقد گذرنامه بوده و یا اعتبار گذرنامه آنان کمتر از تاریخ یادشده می‌باشد ، در فرصت مناسب نسبت به دریافت گذرنامه جدید بصورت انفرادی، اقدام نمایند.

ضمناً کلیه کسانی که قصد واگذاری اسناد ودیعه گذاری حج خود به بستگان درجه یک (شامل پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر و فرزند) را دارند و یا قبلاً نسبت به واگذاری فیش خود به این افراد اقدام کرده لکن این انتقال را در سامانه جامع نقل و انتقال ثبت ننموده اند، قبل از فرارسیدن زمان ثبت نام در کاروان های حج می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر مجاز خدمات زیارتی در سطح استان/شهرستان ، مراحل انتقال قطعی سند خود را انجام داده و مراتب را ثبت سیستمی نمایند.

اطلاعیه تکمیلی سازمان حج و زیارت در خصوص فراخوان واجدین شرایط اعزام به حج تمتع سال 1394، در روز شنبه 27 دی‌ماه در روزنامه ایران منتشر خواهد شد.

مطالب بیشتر؛

  • اعلام جزئيات ثبت نام حج۹۴ صدای گیلان - اطلاعیه تکمیلی سازمان حج و زیارت در خصوص پذیرش واجدین شرایط تشرف به حج تمتع 1394 در کاروانها
  • نوروز در کاخ سفید به میزبانی میشل اوباما برگزار شد صدای گیلان - میهمانی نوروزی کاخ سفید به میزبانی میشل اوباما و با حضور گروهی از صاحبان کسب و کار، مدیران مدارس، مسئولان و هنرمندان ايراني مقيم اين كشور برگزار شد.
  • دست‌نوشته‌های دیدار با اینشتین: چگونه به بمب اتم رسیدیم؟ اینشتین از این سؤال حسنین هیکل خوشش نیامد؛ خواست موضوع مسئولیت دانشمندان در علنی کردن دانش هسته‌ای و پشیمانی آن‌ها از دستیابی به بمب را از هم جدا کند
  • اعتبار ساخت سد پلرود در شرق گیلان. صدای گیلان - با تخصیص اعتبار 200 میلیارد ریالی و پايان يافتن احداث تونل های انحراف ، تونل زير پی سد و نيز ديوار آب بند سد، تكميل فراز بند، عمليات انحراف آب رودخانه پلرود به داخل دو رشته تونل انحرافی در دهه فجر امسال انجام می […]
  • ایران چند میلیون سیگاری دارد؟ عضو جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران تخمین زد: سالانه 10 هزار میلیارد تومان برای خرید سیگار و درمان بیماری های ناشی از آن در ایران هزینه می شود. به گزارش صدای گیلان ؛ دکتر نصیر دهقان گفت: بر اساس آمار حاصل از تعداد افراد سیگاری، میزان مصرف روزانه سیگار آنها و قیمت فعلی سیگار، […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه