زمان بارگزاری این صفحه: 9:09 PM UTC

اعتراف رئیس شورای شهر کلاچای به آتش زدن خانه اش/ کشته شدن همسر و ۲ فرزندش

مرتضی علی عسگری رییس شورای اسلامی شهرکلاچای در اعترافاتش اعلام کرد که با ریختن بنزین بر روی فرش خانه اش موجب آتش گرفتن و سوختن همسر ۳۵ ساله و ۲ پسر ۵ و ۸ ساله اش شده است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

پدر خانواده عامل آتش گرفتن خانه و کشته شدن همسر و ۲ فرزندش در آتش سوزی کلاچای شناخته شد.

 

فرمانده انتظامی رودسر امروز به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: مرتضی علی عسگری رییس شورای اسلامی شهرکلاچای در اعترافاتش اعلام کرد که با ریختن بنزین بر روی فرش خانه اش موجب آتش گرفتن و سوختن همسر ۳۵ ساله و ۲ پسر ۵ و ۸ ساله اش شده است.

 

سرهنگ پایمرد افزود: وی اقرار کرده که با همسرش از مدت ها پیش اختلاف داشته و برای تهدید کردن و ممانعت از خروجش از خانه در شب حادثه دست به این کار زده است.

 

وی تصریح کرد:براساس گفته رییس شورای اسلامی شهر کلاچای وی از طریق تماس تلفنی بایکی از آژانس های مسافربری حدود ۴ لیتر بنزین تهیه کرده و روی فرش خانه اش ریخته که به علت روشن بودن بخاری شعله های آتش به سرعت همه قسمت های خانه را فرا گرفت .

 

فرمانده انتظامی رودسر اعلام کرد: بنا بر اقرار متهم همسرش برای نجات ۲ فرزندش به داخل اتاق خواب رفته که گرفتار آتش شد و به همراه فرزندانش سوخت.

 

حادثه آتش سوزی شهر کلاچای ساعت ۲۳ یکشنبه گذشته رخ داد که در آن مرتضی علی عسگری که به علت ۲۵ درصد سوختگی به بیمارستان منتقل شد.

 

وی در حال حاضر در بازداشت است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،۶ نظر یا دیدگاه برای “اعتراف رئیس شورای شهر کلاچای به آتش زدن خانه اش/ کشته شدن همسر و ۲ فرزندش”

 1. شهروند کلاچای نوشته است:

  برای مردم کلاچای متأسفم که به همچین فردی رای دادن فردی که تعادل نداره در موقع عصبانیت ،فردی که به همسر خودش رحم نمیکنه به من شهروند چه رحمی میتونه داشته باشه و بیشتر از اون برای مسؤلین امنیتی شهر و شهرستان متاسفم که صلاحیت همچین فردی رو تایید کردن که خودشو کاندید بکنه ،خدایا روا مدار گدا معتبر شود / گر معتبر شود زخدا بی خبر شود

 2. زهرا نوشته است:

  واقعا متاسفم برای ی همچین ادمی یا ب اصطلاح […] . امیدوار م هر چه زودتر مجازات بشه تا درس عبرتی بشه برای دیگران.

 3. مهدی نوشته است:

  با سلام زودتر اعدامش کنین بدیم بره راحت شیم، اگه این فرد قصاص نشه واقعا عدالتی وجود نداره

 4. مهدی نوشته است:

  سلام اعدامش کنین لطفا

 5. هانیه نوشته است:

  کاش حکم قصاص درباره همچین مجانینی اجرا میشد و زنده زنده میسوزوندنش اما حیف ولی دم بچه ها خودشه فقط میمونه جنبه عمومی جرم و کشتن همسرش که اونم…..حیف و حیف…

 6. صابر نوشته است:

  صحبتم از این نیست که کار این آقا درست بوده ودز قبال قانون باید جوابگو باشه.اما نباید از کارهای مثبت او در آبادانی شهر و(ساخت و سازهای ضلع شمالی کمر بیندی کلاچای-کاربری مزروعی به مسکونی و گرفتن امتیاز پل رو گذر کلاچای به گزافرود)جذب نیروی جوان وکارامد در شهرداری کلاچای چشم پوشی کرد.باشد که دیگر عزیزان شورا و مسعولین در راستای پیشبرد اهداف مثبت شهر و رضایتمندی شهروندان کوشا باشند.(فارغ از هرگونه چشم داشتی)
عناوین ویژه