زمان بارگزاری این صفحه: 10:47 AM UTC

اعدام دسته جمعی مردان سنی عراقی به دست داعش/ تصاویر

گروه تروریستی داعش، شش تن از مردان اهل سنت عراق را به جرم همکاری با نیروهای دولتی این کشور اعدام کرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

داعش جنایت دیگری را در حق مردم عراق مرتکب شد.

 

این گروه تروریستی شش مرد اهل سنت را در استان «صلاح الدین» عراق به جرم عضویت در پلیس و نیروهای بسیج مردمی این کشور اعدام کرد.

 

عناصر داعش «احمد زیدان خلیفه»، «احمد فیحان خلف»، «عبدالله فیحان خلف»، «فواد حمد خلف صالح»، «ایاد حمد خلف صالح» و «فرحان حسن موسی» را با شلیک گلوله به سر اعدام کردند.

 

در ماه های اخیر و پس از شکست های متوالی داعش در عراق، گروه زیادی از مردان اهل سنت این کشور به نیروهای بسیج مردمی عراق پیوستند تا با داعش مبارزه کنند.

 

هم اکنون کنترل بخش اعظمی از استان صلاح الدین عراق از جمله شهر تکریت در دست نیروهای دولتی عراق است و داعش تنها تنها کنترل بخش کمی از این استان عراق را در اختیار دارد.

 

مطالب بیشتر؛

  • سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال «دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند./ امیدواریم که این آغاز بهار طبیعت که آغاز سال نوی هجری شمسی است، برای ملّت ایران و برای همه‌ی ملّتهایی که نوروز را گرامی میدارند مبارک […]
  • کیسینجر: ایران، متحد طبیعی آمریکاست هنری کیسینجر وزیر خارجه اسبق آمریکا می‌گوید: ایران به عنوان یک کشور متحد طبیعی واشنگتن است، اما اصول حاکم بر این کشور، تهران را به یک رقیب بدل کرده است.
  • مغلطه‌گران بدانند «انصار» با قدرت به ميدان عمل مي‌آيد حزب الله مأمور معذور نیست كه با برپا شدن گرد و خاك مغلطه احیاناً او را منفعل و یا از صحنه به در کرد/آنان جمعي دغدغه مند هستند كه در اين وانفساي لجام گسيختگي فساد و فحشا در معابر براي اقامه فريضه واجب الهي قيام كرده اند و هزينه آن را نيز به جان خريده اند...   به گزارش صدای […]
  • احد چمن‌آرا درگذشت «احد چمن‌آرا» از بنیانگذاران مرکز موسیقی بتهوون در سن ۷۹ سالگی در شهر رشت درگذشت.
  • حکایت جالب زندگی «پرواز همای» برای خواننده شدن «پرواز همای» با نام پیشین سعید جعفرزاده احمد سرگورابی، زاده روستای «احمدسرگوراب» شفت است که به همراه گروه مستان، سبک تازه ای از موسیقی اصیل ایرانی را ارائه می‌دهند.همای ترانه‌هایی را نیز به زبان‌های گیلکی و تالشی اجرا […]


عناوین ویژه