زمان بارگزاری این صفحه: 2:32 PM UTC

اعدام قاچاقچی سرشناس مواد مخدر در زندان مرکزی رشت

یک قاچاقچی مواد مخدر با سوابق متعدد بنام محمد رضا رنجبر کرمانی معروف به یاکوزا صبح امروز در زندان مرکزی رشت به دار مجازات آویخته شد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حکم اعدام این سوداگر مرگ پس از تایید دادستانی کل کشور و تنفیذ ریاست معزز قوه قضائیه در سحرگاه روز دوشنبه 4 اسفند 1393، در زندان مرکزی رشت به اجرا در آمد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری گیلان : یک قاچاقچی مواد مخدر با سوابق متعدد بنام محمد رضا رنجبر کرمانی معروف به یاکوزا صبح امروز در زندان مرکزی رشت به دار مجازات آویخته شد.

در ادامه مبارزه قاطع دستگاه قضایی با سوداگران مرگ، با صدور احکام دادگاه انقلاب اسلامی رشت محکوم به اعدام در زندان مرکزی رشت به دار مجازات آویخته شد.

فرد مذکور دارای سوابق متعدد کیفری از جمله تهیه ، نگهداری ، حمل و جاسازی 195 کیلوگرم تریاک از شهرستان بم در استان کرمان به محکومیت حبس ابد و سه سال حبس ارجاعی از کرج به زندان مرکزی رشت در حال تحمل کیفر بوده که پس از اخذ مرخصی از زندان رشت و رای باز، درشهرستان بندر انزلی دستگیر و به اتهام در معرض فروش قرار دادن سیزده کیلو هفتصد گرم شیشه برابر دادنامه صادره از شعبه دوم دادگاه انقلاب رشت به اعدام محکوم شده.

همچنین نامبرده در زمان تحمل کیفر مجازات اعدام در زندان مرکزی رشت و در ملاقات حضوری با بستگان خود تلاش به نگهداری و جاسازی 325 گرم هرویین در لباس خود می نماید که پس از کشف و برابر دادنامه صادره از شعبه اول دادگاه انقلاب رشت مجددا به اعدام محکوم می گردد .

حکم اعدام این سوداگر مرگ پس از تایید دادستانی کل کشور و تنفیذ ریاست معزز قوه قضائیه در سحرگاه روز دوشنبه 4 اسفند 1393، در زندان مرکزی رشت به اجرا در آمد.

اجرای حکم قصاص در زندان مرکزی رشت

سه محکوم مرتکب به جرم قتل عمد صبحگاه امروز در زندان مرکزی شهر رشت به دار مجازات آویخته شدند.

در پی صدور حکم اعدام متهمین از مرتکبین به جرم قتل عمد که به قصاص نفس محکوم گردیده و حکم مذکور مورد تایید دیوان عالی کشور و تنفیذ ریاست محترم قوه قضائیه نیز قرار گرفته است و با عنایت به هماهنگی های صورت گرفته و سیر تشریفات و مراحل قانونی در بامداد یوم جاری مورخ 1393/12/2احکام مجرمین ذیل الذکر با حضور مقامات رسمی و با رعایت موازین شرعی و قانونی در محل زندان مرکزی شهرستان رشت به اجرا در آمد و اجسادآنها پس از اجرا جهت تحویل به سردخانه منتقل گردید.

شایان ذکر است دستگاه قضایی گيلان و شورای حل اختلاف دادگستری استان در جهت کسب رضایت اولیاء دم نهایت تلاش خود را بکار گرفت که در نهایت با درخواست اولیاء دم و صدور مجوز از سوی ریاست معظم قوه قضائیه احکام فوق اجرا گردید.

ردیف نام و نام خانوادگی نام پدر سن اهل / تبعه
1 آقای (م.ر) صفرعلی 35 گیلان / ایران
2 آقای (ع.ز) محمدعلی 32 گیلان / ایران
3 آقای (ر.ک) محمد 34 گیلان / ایران

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه