زمان بارگزاری این صفحه: 9:05 PM UTC

اعضای هیئت مدیره کانون خبرنگاران لنگرود انتخاب شدند

لنگرود – صدای گیلان؛ با حضور اکثریت خبرنگاران لنگرود، اعضای جدید هیئت مدیره کانون خبرنگاران و روزنامه نگاران این شهرستان انتخاب شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با حضور اکثریت خبرنگاران لنگرود، اعضای جدید هیئت مدیره کانون خبرنگاران و روزنامه نگاران این شهرستان انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، انتخابات هیئت مدیره کانون خبرنگاران و روزنامه نگاران لنگرود که با حضور ۱۸ نفر از خبرنگاران، فعالان رسانه‌ای و پیشکسوتان عرصه خبر شهرستان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، به ۹ نفر از کاندیداهای واجد شرایط رای دادند.

 

در این انتخابات که با حضور سهراب مقدسی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، براساس رای‌گیری صورت گرفته از میان ۹ کاندیدای واجد شرایط، ترکیب هیئت مدیره جدید کانون خبرنگاران و روزنامه نگاران مشخص شد که بر اساس آن رحیمه احمدپور با ۱۶رای، سید محمد صادق عابدینی گیلانی و حسن غلامپور با ۱۲ رای، سید علینقی معینی و علیرضا پروانه با ۱۰ رای، علی اصغر رضایی، مصطفی پروانه و فاطمه مشفق با ۹ رای و زهرا رگان با ۸ رای در این ترکیب جای گرفتند.
همچنین احمد خاکبیز، محبوبه شالی و آمنه جعفری نیز به عنوان اعضای علی‌‌البدل هیات مدیره انتخاب شدند.

 

بنا بر این گزارش؛ محمد اخوان، اسماعیل یکتایی، فرامرز محمدی پور، سید محمد صادق عابدینی گیلانی، علیرضا پروانه، سید علینقی معینی، حسن غلام پور، رحیمه احمدپور و محبوبه شالی اعضای هیئت مؤسسین کانون خبرنگاران و روزنامه نگاران شهرستان لنگرود می باشند.

 

شهرستان لنگرود حدود ۲۵ خبرنگار فعال و پیشکسوت خبری دارد.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه