زمان بارگزاری این صفحه: 2:31 AM UTC

اعلام آمادگی «هیوندا» برای سرمایه‌گذاری در بندر انزلی/ عکس

طی جلسه‌ای با حضور نماینده شرکت هیوندای کره جنوبی و مدیرکل اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، این شرکت خواستار سرمایه‌گذاری در بندر انزلی شد.

اعلام آمادگی «هیوندا» برای سرمایه‌گذاری در بندر انزلی

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جلسه سرمایه گذاری در بندر انزلی با حضور نماینده شرکت هیوندای کره جنوبی (Hyundai Development Company) و هیئت همراه در دفتر مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد و سرمایه گذاران صنعت حمل و نقل دریایی کشور کره جنوبی به همراه مدیرکل، معاونین و کارشناسان این اداره کل به بررسی و ارزیابی عملکرد کریدور شمال و جنوب و تراسیکا پرداختند.

 

در  این جلسه مدیرکل بنادر و دریانوردی  گیلان از حضور این سرمایه گذاران ابراز خشنودی کرده و بیان داشت با توجه به اینکه دو کشور ایران و کره جنوبی آسیایی و از لحاظ فرهنگی بسیار نزدیک به هم هستند، می توانند روابط موثر و مثبتی داشته باشند.

 

 

نعیمی به تشریح چگونگی روند توسعه زیرساختهای بنادر حاشیه خزر خصوصا ترانزیت کالا از حاشیه خزر به انزلی و بندر عباس و اروپا پرداخت و مقرر شد با توجه به بازدیدهای میدانی نمایندگان شرکت HDC از بندر و همچنین تصمیمات اتخاذ شده در دفتر مدیریت بندر انزلی، نقطه نظرات ارائه و پس از بررسی های لازم تصمیمات نهایی معمول شود.

 

این مسوول از بندر انزلی به عنوان پایلوت و هاب بنادر شمالی کشور یاد کرده و با توجه به نقش و جایگاه ویژه بندر انزلی در کریدور شمال و جنوب به سرمایه گذاران کره ای در خصوص همکاری و همیاری با بندر انزلی تاکید نمود.

 

لی سونگ گان نماینده شرکت HDC (یکی از اپراتورهای بندر بوسان) در راس یک گروه سرمایه گذاری مشارکت کننده با شرکت پرهام از مدیریت بنادر و دریانوردی استان گیلان درخواست کرد تا به عنوان یک سرمایه گذار در سایتهای زیر ساختی و رو ساختی بندر نیز همکاری نمایند.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در رشت با اینکه بیش از یکسال به انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی مانده اما کاندیداهای احتمالی از هم اکنون با برپایی جلسات پراکنده خود را برای این ماراتن آماده می کنند.
  • شورای رشت به سوگندی که یاد کرد عمل کند فرماندار رشت با بیان اینکه به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای شهر رشت اقدام مثبتی نیست، گفت: اعضای شورای شهر رشت باید به سوگندی که یاد کرده‌اند عمل کنند و فرصت‌ها را از دست ندهند. سید عیسی مهدوی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای این شهر در […]
  • تجلیل از «هوشنگ ابتهاج» در جایزه شعر خبرنگاران صدای گیلان - جایزه كتاب سال شعر «خبرنگاران» در نهمین دوره‌ی برگزاری خود، از یك عمر فعالیت شعری «هوشنگ ابتهاج (ه.ا. سایه) تجلیل می‌كند.
  • فیروز کریمی سرمربی ملوان بندر انزلی شد. هیات مدیره باشگاه ملوان بندر انزلی اعلام کرد: فیروز کریمی دیشب با امضای قراردادی تا پایان فصل هدایت این تیم رو برعهده گرفت و از صبح امروز در تمرینات ملوان حضور می […]
  • نحوه راه اندازی خدمات نسل چهارم ارتباطی یا ۴G صدای گیلان - راه اندازی خدمات نسل چهارم ارتباطی با عنوان مخفف ۴G توسط ایرانسل این سوال را در ذهن ایجاد می کند که به چه نحوی می توانیم با سیم کارت های این اپراتور دیتای نسل چهارمی داشته […]


عناوین ویژه