زمان بارگزاری این صفحه: 7:37 AM UTC

اعلام آمادگی «هیوندا» برای سرمایه‌گذاری در بندر انزلی/ عکس

طی جلسه‌ای با حضور نماینده شرکت هیوندای کره جنوبی و مدیرکل اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، این شرکت خواستار سرمایه‌گذاری در بندر انزلی شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جلسه سرمایه گذاری در بندر انزلی با حضور نماینده شرکت هیوندای کره جنوبی (Hyundai Development Company) و هیئت همراه در دفتر مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد و سرمایه گذاران صنعت حمل و نقل دریایی کشور کره جنوبی به همراه مدیرکل، معاونین و کارشناسان این اداره کل به بررسی و ارزیابی عملکرد کریدور شمال و جنوب و تراسیکا پرداختند.

 

در  این جلسه مدیرکل بنادر و دریانوردی  گیلان از حضور این سرمایه گذاران ابراز خشنودی کرده و بیان داشت با توجه به اینکه دو کشور ایران و کره جنوبی آسیایی و از لحاظ فرهنگی بسیار نزدیک به هم هستند، می توانند روابط موثر و مثبتی داشته باشند.

 

 

نعیمی به تشریح چگونگی روند توسعه زیرساختهای بنادر حاشیه خزر خصوصا ترانزیت کالا از حاشیه خزر به انزلی و بندر عباس و اروپا پرداخت و مقرر شد با توجه به بازدیدهای میدانی نمایندگان شرکت HDC از بندر و همچنین تصمیمات اتخاذ شده در دفتر مدیریت بندر انزلی، نقطه نظرات ارائه و پس از بررسی های لازم تصمیمات نهایی معمول شود.

 

این مسوول از بندر انزلی به عنوان پایلوت و هاب بنادر شمالی کشور یاد کرده و با توجه به نقش و جایگاه ویژه بندر انزلی در کریدور شمال و جنوب به سرمایه گذاران کره ای در خصوص همکاری و همیاری با بندر انزلی تاکید نمود.

 

لی سونگ گان نماینده شرکت HDC (یکی از اپراتورهای بندر بوسان) در راس یک گروه سرمایه گذاری مشارکت کننده با شرکت پرهام از مدیریت بنادر و دریانوردی استان گیلان درخواست کرد تا به عنوان یک سرمایه گذار در سایتهای زیر ساختی و رو ساختی بندر نیز همکاری نمایند.

 

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه