زمان بارگزاری این صفحه: 1:56 PM UTC

اعلام اولویت های حج تمتع ۱۳۹۵

پیش اطلاعیه سازمان حج وزیارت در خصوص اعلام اولویت های حج تمتع ۱۳۹۵

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای اولویت های اعزام به حج تمتع سال آینده و زمان نام نویسی در کاروان های حج را اعلام کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در متن اطلاعیه این سازمان آمده است: کلیه دارندگان قبض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا ۲۰ خرداد سال ۱۳۸۵، می‌توانند از روز ۲۳ ، ۲۴ ،۲۵ بهمن‌ماه سال‌جاری (برحسب استان محل سکونت) برای ثبت‌نام به کاروان‌ها مراجعه نمایند که اطلاعات کاروان‌های حج سال ۱۳۹۵بهمراه اسامی مدیران کاروان در هر استان ، روزهای ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار محلی به چاپ خواهد رسید.

 

واجدان شرایط تشرف به حج تمتع امسال می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به هریک از مدیران کاروان‌ها به‌صورت غیرحضوری نیز از طریق پایگاه اینترنتی www.haj95.haj.ir کاروان مورد نظر خود را انتخاب و مراحل ثبت نام را دنبال نمایند.

 

سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه گذرنامه بین المللی واجدین شرایط تشرف حداقل می بایست تا نیمه اسفند سال ۱۳۹۵ اعتبار داشته باشد از کسانی که فاقد گذرنامه هستند و یا اعتبار گذرنامه آنان کمتر از تاریخ فوق میباشد خواست در فرصت مناسب نسبت به دریافت و یا تمدید مهلت گذرنامه خود (بصورت انفرادی) اقدام نمایند.

 

ضمناً کلیه کسانی که قصد واگذاری قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع خود را به بستگان درجه یک (پدر، مادر، همسر، برادر، خواهر، فرزند) دارند و یا قبلاً اسناد خود را واگذار نموده‌اند لیکن در سامانه جامع نقل وانتقال ثبت و طی مراحل نکرده اند، می‌بایست قبل از فرا رسیدن روز ثبت‌نام با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات زیارتی مجاز در سطح استان/ شهرستان (قبل یا بعد از تنظیم صلح نامه محضری) مراتب انتقال را حتماً در سامانه مذکور ثبت و مراحل مربوطه را طی نمایند.

 

اطلاعیه تکمیلی سازمان در زمینه نحوه ثبت نام در کاروان‌های حج سال ۹۵ متعاقباً در روز های شنبه و یکشنبه ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه در روزنامه ایران به چاپ خواهد رسید.

 

مطالب بیشتر؛

  • مترجم آثار همینگوی و فاکنر به آی سی یو رفت. مترجم آثار ارنست همینگوی و ویلیام فاکنر به دلیل سکته مغزی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد. در حال حاضر قسمت راست بدن دریابندری بی‌حس است و کادر پزشکی داروهای ضد انعقاد خون به او تزریق […]
  • لپ‌تاپ «داعش»، سند مرگ صدای گیلان: چند روز پیش ، اخبار زیادی حول پیدا شدن یک لپ تاپ حاوی اطلاعات و روشهای ساخت سلاحهای شیمایی و کشتار جمعی در خبرگزاریها مخابره شده که البته در جای خود دارای اهمیت زیادی است.چرا که همگان را به این مهم واقف خواهد کرد که گروه افراطی داعش صرفا در هیات یگ گروه افراطی وحشی عرض اندام […]
  • آبگرفتگی شدید در آستارا بارش باران شدید آخر هفته در استان گیلان باعث آبگرفتگی شدید خیابانهای آستارا شده است
  • آیت‌الله مهدوی‌کنی از عوامل مهم پیوند حوزه و دانشگاه بود رئیس دانشگاه آزاد واحد رشت، بر شناخت ابعاد شخصیتی و اندیشه‌های این عالم ربانی در دانشگاه‌ها به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد.
  • استاندار لرستان: سرقت مسلحانه در اليگودرز را تکذيب مي‏‌کنم صدای گیلان - استاندار لرستان گفت:خبر سرقت مسلحانه از شهرستان اليگودرز در برخي از رسانه‏‌ها به ويژه رسانه ملي را تکذيب مي‌‏کنم.


عناوین ویژه