زمان بارگزاری این صفحه: 10:30 AM UTC

اعلام موجودیت تشکل «جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش خدمت گزار گیلان»

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش خدمت گزار گیلان با برگزاری یک نشست خبری و یادوراه بزرگ شهدا در گیلان اعلام موجودیت رسمی کرده و از فرزندان شاهد و ایثارگر سراسر استان عضو میپذیرد.

هفتمین نشست شورای مرکزی جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش خدمت گزار گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، شب گذشته نشست اعضای شورای مرکزی تشکل سراسری جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمت گزار گیلان برگزار شد.

رمضانی دبیرکل این تشکل در گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و حماسه 9دی گفت: همه فرزندان شاهد و ایثارگر بعنوان الگوی جوانان امروز باید ادامه دهنده واقعی راه پدران آسمانی خود باشند.

وی افزود: این تشکل در روزهای آتی با برگزاری یک نشست خبری با اصحاب رسانه گیلان و تببین و تشریح اهداف و اساسنامه خود برای مردم به صورت شفاف کار خود را در گیلان آغاز خواهد کرد.

رمضانی تصریح کرد: در بهمن ماه سال جاری یادواره بزرگ شهدا توسط این تشکل در مرکز استان برگزار خواهد شد که اولین برنامه رسمی این تشکل محسوب می شود.

وی افزود: این تشکل جهت عضویت از تمامی فرزندان شاهد و ایثارگر استان گیلان آمادگی خود را اعلام می دارد.ایلنا

مطالب بیشتر؛

  • بیانیه آیت الله رمضانی بمناسبت 22بهمن غیور مردان وزنان گیل و دیلم چون گذشته برگی دیگر از تاریخ سیاسی این استان را مزین به حماسه حضور خود خواهند کرد.
  • خیر لاهیجانی ملک تجاری خود را برای ایجاد کتابخانه اهدا کرد. یک خیر لاهیجانی در اقدامی ارزشمند دو دهنه ملک تجاری خود را در روستای بارکوسرای شهرستان لاهیجان برای تغییر کاربری به عنوان کتابخانه عمومی به اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان اهدا […]
  • ردی از 200دختر دبیرستانی اسیرشده نیجریه ای نیست صدای گیلان - فرمانده ارتش نیجریه گفت: با وجود تمام پیشرفت هایی که در برابر بوکوحرام داشته ایم، اما هنوز نتوانسته ایم خبر و ردی از دختران ربوده شده توسط این گروه پیدا […]
  • ایجاد هویت بومی معماری در گیلان ضروری است/ تصاویر اکبر ترکان اظهار داشت؛ توجه به معماری اقلیمی در گیلان به عنوان تنها استان دارای موزه میراث روستایی با پیشینه تاریخی-فرهنگی و ظرفیت نخبگی استان ضروری است.
  • عکسی که بعد از 13 به دست صاحبش رسید یک عکس عروسی که از و یرانه های رویداد 11 سپتامبر و تخریب کامل برجهای دوقولوی تجارت جهانی پیدا شده بود بعد ار 13 سال به دست صاحبش رسید. به گزارش صدای گیلان ؛ شخصی که هر سال در سالگرد 11 سپتامبر این عکس را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذاشت تا بلکه صاحبش پیدا شود الیزابت استرینگر […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “اعلام موجودیت تشکل «جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش خدمت گزار گیلان»”

  1. کارمندبنیادشهید نوشته است:

    آفرین به حاج محمدابروفراخ آفرین به پیگیریها و شجاعتشان.
عناوین ویژه