زمان بارگزاری این صفحه: 8:49 PM UTC

اغاز بارش برف در گیلان/ هشدار به رانندگان

صدای گیلان – رییس پلیس راه گیلان از رانندگانی که قصد عبور از جاده های کوهستانی و برف گیر این استان را دارند خواست زنجیرچرخ و وسایل گرمایشی همراه داشته باشند .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛29/11/93

رییس پلیس راه گیلان از رانندگانی که قصد عبور از جاده های کوهستانی و برف گیر این استان را دارند خواست زنجیرچرخ و وسایل گرمایشی همراه داشته باشند .

به گزارش واحد مرکزی خبر، سرهنگ رستگار گفت : با ورود سامانه هوای سرد به گیلان و به پیش بینی هواشناسی بارش برف در مناطق کوهستانی آغاز شده از این رو رانندگان در مسیرهای کوهستانی استان به خصوص مناطق شرقی و مرکزی باید تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند .

خاوری مدیرکل راه و شهرسازی گیلان هم اعلام کرد : بارش برف درمناطق کوهستانی اسالم به خلخال وآب نام دیلمان از ساعتی قبل آغازشد و همچنان با شدت بیشتری ادامه دارد.

هوای دیگر مناطق گیلانی هم بارانی گزارش شده است .

این بارشها در مناطق شرقی و مرکزی استان بیشتراست .

غلامی سرپرست اداره پیش بینی و هشدار هواشناسی گیلان با اعلام اینکه آب گرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها دورازانتظار نیست از مردم بخصوص روستاییان خواست از تردد درحاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

به پیش بینی هواشناسی، سامانه هوای سرد وبارشی تا 3 روز آینده دراستان گیلان مستقرخواهد بود، دریا هم دراین مدت برای صید مناسب نیست .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه