زمان بارگزاری این صفحه: 12:18 PM UTC

افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان شفت با حضور وزیر بهداشت

صدای گیلان – با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان شهرستان شفت گیلان افتتاح شد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان شهرستان شفت گیلان افتتاح شد.

افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان شفت با حضور وزیر بهداشت

در ادامه سفر دکتر هاشمی به استان گیلان، در مراسمی که با حضور پرسنل و کادر درمانی و جمعی از مردم شهرستان برگزار شد، بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان شفت، مورد بهره‏برداری قرار گرفت.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با بیان این‏که 10 سال قبل این افتخار را داشتم که چشم حضرت آیت‏الله بهجت را عمل کنم، افزود: ایشان فرمودند هرچه صدقه کمتر ولی تکرار آن بیشتر باشد، باارزش‏تر است. وی افزود: کار شما در تجهیز بیمارستان و خدمت به مردم، نوعی صدقه و فداکاری است.

دکتر هاشمی، با بیان این‏که هیچ لذتی بالاتر از خدمت به مردم نیست، تصریح کرد: امروز دفاع از حقوق مردم همانند دفاع مقدس مهم به شمار می‏رود، اگر در جنگ، از نوامیس مردم دفاع شد، امروز نیز با خدمات ارزشمند شما، از حقوق مردم دفاع می‏شود.

هاشمی با ابراز خشنودی از افتتاح بیمارستان شهرستان شفت، از تمام دست‏اندرکاران و پرسنل و کادر درمانی بیمارستان تشکر کرد و افزود: امیدوارم ارایه خدمات در این بیمارستان به نحوی باشد که باعث رضایتمندی مردم شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان خاطره‏ای از دیدار با مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر اهمیت والای خدمت‏رسانی در حوزه پزشکی، گفت: تلاش شما در حوزه سلامت، باعث اعتماد مردم به نظام می شود و هیچ کاری به اندازه کار شما، بااهمیت نیست. وی ‌خدمت در بیمارستان را کاری بهشتی دانست و گفت: از کسانی که گمنام در بیمارستان فعالیت می‌کنند، قدردانی می‌کنم.

دکتر هاشمی در بازدید از بخش‏های مختلف بیمارستان، بر رفع کمبودهای این بیمارستان طی دو ماه آینده تأکید کرد.
شایان ذکر است ساخت این بیمارستان 32 تختخوابی، که از سال 88 با زیربنای 3 هزار و 700 متر مربع آغاز شد، با اعتبار 58 میلیارد ریال به بهره‏برداری رسیده است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان شفت با حضور وزیر بهداشت”

  1. سام نوشته است:

    جا دارد از زحمات شبانه روزى جناب آقاى دکتر محمودرضا برزیگر که ظرف مدت کمتر از ٣ ماه توانستند بیمارستان امام رضا (ع) شفت را به بهره بردارى برساند تشکر و قدردانى نماییم زیرا بدون مدیریت شایسته ایشان این افتتاح بیشتر در خواب و رویا میسر بود
عناوین ویژه