زمان بارگزاری این صفحه: 8:46 PM UTC

افتتاح دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه در گیلان

فرمانده نیروی دریایی سپاه از افتتاح دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) نیروی دریایی سپاه بر مبنای تعریف و تئوری جدید تا پایان سال جاری در منطقه زیباکنار گیلان خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سردار دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در حاشیه برگزاری یادواره ۱۷۵ شهید غواص که در مرکز عالی تربیت جهادی و تکاوری سید الشهدا (ع)برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به روند احداث دانشگاه نیروی دریایی سپاه در گیلان اظهار کرد: تا پایان امسال دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه به طور رسمی افتتاح می‌شود.

 

وی از تجمیع دانشکده‌های نیروی دریایی سپاه در دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای خبر داد و افزود: دانشکده موشکی نیروی دریایی سپاه در شیراز، دانشکده شناوری در چالوس وسایر دانشکده ها در دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای تجمیع می‌شوند.

 

سردار فدوی فعالیت دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)را بر مبنای تعریف و تئوری جدید که از زمان جنگ مربوط به نیروی دریایی سپاه بوده، خواند و بیان کرد: دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)با تئوری جدید که تمام دنیا از نیروی دریایی سپاه به عنوان توانمندی مشخص یاد می‌کنند و تعریف‌های روال معمول توان دریایی را به چالش کشانده، راه‌اندازی می‌شود.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه نیروهای آمریکایی اذعان دارند در مقابل نیروی دریایی سپاه راهبرد نیروی دریایی آمریکا باید تغییر کند، تصریح کرد: براساس همان مبنا دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)طراحی شده و سال‌های طولانی است که این تعریف جدید در دانشکده‌های نیروی دریایی سپاه ارائه می‌شود.

 

وی به فعالیت مرکز عالی تربیت جهادی و تکاوری سیدالشهدا (ع) نیروی دریایی سپاه از سال ۶۳ در زیباکنار اشاره کرد و گفت: آموزش‌ها در مرکز مذکور با تفکر پاسداری به ده‌ها هزار نیرو ارائه شده است.

 

دریادار فدوی با اشاره به اینکه ده‌ها هزار نفر در دانشکده شناوری نیروی دریایی سپاه در چالوس با تفکر مذکور آموزش دیدند، خاطرنشان کرد: در دانشکده موشکی نیروی دریایی سپاه در شیراز ده‌ها هزار نفر براساس همین مبانی آموزش‌ها را فرا گرفتند.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: تمام دانشکده‌های نیروی دریایی سپاه براساس تئوری جدید در دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) در منطقه زیباکنار گیلان تجمیع می‌شوند و دانشگاه براساس این تعریف فعالیت خود را ادامه می‌دهد.(سپاه نیوز)

 

 

مطالب بیشتر؛

  • 30 ویژگی شهروند مطلوب عصرایران - دکتر محمود سریع القلم، استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران در نوشتاری که برای عصرایران تحریر کرده، 30 ویژگی یک شهروند مطلوب را برشمرده است که در زیر می خوانید: 1. از راست‌گويي، لذت ببرد؛ 2. سعي نكند همه را داشته باشد: هم […]
  • هواشناسی گیلان؛ احتمال آب‌گرفتگی معابرعمومی مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارش باران و خنک از امشب به گیلان گفت: احتمال آب‌گرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها در بعضی از نقاط وجود دارد.
  • فیروز کریمی به ملوان بازگشت صدای گیلان - سرمربی تیم فوتبال ملوان که دو روز پیش از این تیم خداحافظی کرده بود امروز به تمرینات بازگشت.
  • افتتاح بیمارستان 32تختخوابی نیکوکار املشی صدای گیلان - در دومین روز از سفر وزیر بهداشت به استان گیلان، صبح امروز بیمارستان 32تختخوابی نیکوکار املش افتتاح شد.
  • آزار جنسی در ژن برخی مردان است علمی - تحقیقات جدید دانشمندان دانشگاه آکسفورد و موسسه کارولینسکای سوئد با همکاری یک دانشمند ایرانی‌ نشان داده که آزار جنسی در ژن برخی مردان است


عناوین ویژه