زمان بارگزاری این صفحه: 3:42 PM UTC

افتتاح دهیاری روستای سارمه صومعه‌سرا

صدای گیلان – ساختمان دهیاری روستای «سارمه» بخش مرکزی صومعه‌سرا در دومین روز از دهه مبارک فجر مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

بخشدار بخش مرکزی این شهرستان پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان دهیاری روستای سارمه با گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: صومعه‌سرا دارای سه بخش ضیابر، طاهرگوراب و کسما بوده و روستای سارمه جزو بخش ضیابر صومعه‌سرا است.

مرتضی شهبازی با بیان اینکه بخش مرکزی صومعه‌سرا داری 71 دهیاری است، افزود: روستای سارمه نیز دارای ساختمان دهیاری شده است.

وی زیربنای این ساختمان را 50 متر مربع بیان کرد و گفت: برای ساخت این ساختمان تاکنون 20 میلیون تومان از محل اعتبارات استانداری استفاده شده است.

بخشدار مرکزی صومعه‌سرا با اشاره به اینکه این ساختمان هنوز نیاز به مقداری وسایل و تجهیزات دارد، ادامه داد: امیدواریم با اعتباراتی که در آینده استانداری برای تکمیل آن اختصاص می‌دهد ساختمان دهیاری سارمه تکمیل شود.

وی دهیاران را بازوان کمکی بخشداران در روستا دانست و تصریح کرد: دهیاران می‌توانند مسایل و مشکلات مردم روستایی را به رده‌های بالاتر انتقال دهند.

شهبازی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری این بازوان کمکی مشکلات و معضلاتی که روستاها و مردم آن منطقه با آن دست به گریبان هستند را برطرف کنیم. به گزارش فارس، روستای سارمه بخش مرکزی صومعه‌سرا بیش از 300 نفر جمعیت دارد که شامل 76 خانوار است. /فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه