زمان بارگزاری این صفحه: 7:31 PM UTC

افتتاح سامانه تلفني 111 سامد در گيلان

گیلان – سامانه تلفنی 111 سامد امروز با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور در رشت افتتاح شد.

 

سامانه تلفنی 111 سامد امروز با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور در رشت افتتاح شد.

 

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما ، سامد مخفف سامانه ارتباط مردم و دولت است.

 

این سامانه با هدف پاسخگویی سریع به مسائل و مشکلات مردم و کاهش مراجعات آنها به دستگاه ها و ادارات و همچنین توسعه دولت الکترونیک راه اندازی شد.

 

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور در مراسم آغاز به کار سامانه سامد در رشت با بیان اینکه این سامانه برای پاسخگویی سریع دولت به مسایل و مشکلات مردم راه اندازی شده است گفت: فقط چند ساعت از افتتاح این سامانه حدود 2 هزار و200 درخواست مردم گیلان از رئیس جمهور به ثبت رسید که بیشترآنها در زمینه اشتغال ، تولید و مسکن بود.

 

محمد علی نجفی استاندار گیلان نیز با تاکید بر اهمیت تسریع در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم گفت: توسعه دولت الکترونیک علاوه بر کاهش مراجعه کنندگان مستقیم مردم به ادارات و نهادها و کاهش زمان رسیدگی به مطالبات آنها موجب ارتقای سلامت نظام اداری می شود.

 

امیری مدیر کل ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری نیز با بیان اینکه در 2روز سفر رئیس جمهور به گیلان حدود 200 کاربر سامانه سامد به صورت شبانه روزی مسایل و مشکلات مردم را ضبط می کنند گفت: در دیگر روزهای سال این سامانه با 18کاربر به صورت شبانه روزی فعال است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “افتتاح سامانه تلفني 111 سامد در گيلان”

 1. اسماعیل مختاری نوشته است:

  خدمت جناب آقای روحانی رئیس جمهور محبوب جمهوری اسلامی ایران
  سلام علیکم
  ضمن عرض تبیرک سال نو سفر خیر وبرکت جنابعالی را به استان گیلان خیر مقدم عرض مینمایم اینجانب اسماعیل مختار جانباز جنگ تجمیلی 30درصد دارای 27 سال خدمت در سازمان صنعت معدن وتجارت کیلان هستم باتوجه به ماده 48 و42 فانون ایثارگران وبکارگیر فرزندان ایثارگرا ن در ادارات و سازمانهای دولتی اینجانب اقدام به درخواست بکارگیری و استخدام فرزندم محمد مختاری و مکاتبات پی در پی از تیر ماه 92 در سازمان صنعت معدن وتجارت نمودده نامه از بنیاد شهید-نامه از سازمان مربوطه جهت موافقت جذب به سازمان -برگه مشاغل شغل وتایید شورای ادار ی سازمان- نامه وتاییدگزینش وزارت صنعت معدن وتجارت – باتوجه به این مسئولین وزارت مجوز را لغوکردند درصورتی که یکماه قبل از اقدام به پنج نفر از همکاران ایثارگر فرزندانشان استخدام شدند وتنها فرزندم به نام محمد برای استخدام جامانده است خواهشمند است مجوز استخدام فرزندم درا از وزیر محترم صنعت معدن وتجارت در خواست کرده وبه سازمان صنعت معدن وتجارت گیلان را صادر فرمایند.. بنده حقیرباتوجه به جراحت و بیماری دیابت شدید نمیتوانم برای عرض ادب و پیگیری کار به تهران بیایم وانتظار دارم به مشکل اینجانب از طریق وزیر محترم پیگیری شود
  باتشکر اسماعیل مختاری
  جانباز 30درصد از رشت

  09111383304
  تلفن تماس
  ایمیل eyas 1340@yahoo .com
عناوین ویژه