زمان بارگزاری این صفحه: 4:38 PM UTC

افتتاح 3 واحد منزل مسکونی مددجویان در صومعه سرا

صدای گیلان – 3 واحد مسکونی با همت نیکوکاران و با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین کمیته امداد صومعه سرا در این شهرستان افتتاح و در اختیار خانواده های نیازمند قرار گرفت.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به مناسبت 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و هفته احسان و نیکو کاری 3 واحد مسکونی با همت نیکوکاران و با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین کمیته امداد صومعه سرا در این شهرستان افتتاح و در اختیار خانواده های نیازمند قرار گرفت.

افتتاح 3 واحد منزل مسکونی مددجویان در صومعه سرا

به گزارش صدای گیلان؛ در این مراسم امام جمعه صومعه سرا ضمن قدردانی از نیکوکاران به جهت ایجاد سرپناه برای خانواده های محروم ، خواستار ترویج و اشاعه این فرهنگ حسنه شد و از تلاش و پیگیری کمیته امداد صومعه سرا نیز برای رسیدگی به محرومین تقدیر و تشکر نمود.

همچنین به مناسبت این ایام و با همکاری مرکز نیکوکاری صومعه سرا طرح ویزیت رایگان در محل مرکز نیکوکاری شهرستان به اجرا درآمد که چند تن از پزشکان خیر و نیکوکار صومعه سرا بالغ بر50 نفر از مردم این شهرستان را تحت ویزیت قرار دادند.

افتتاح 3 واحد منزل مسکونی مددجویان در صومعه سرا

گفتنی است از ؤسای بانک های عامل صومعه سرا نیز که جذب کامل اعتبارات وام های اشتغالزایی مددجویان را داشتند با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه