زمان بارگزاری این صفحه: 1:38 PM UTC

افتتاح 3 واحد منزل مسکونی مددجویان در صومعه سرا

صدای گیلان – 3 واحد مسکونی با همت نیکوکاران و با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین کمیته امداد صومعه سرا در این شهرستان افتتاح و در اختیار خانواده های نیازمند قرار گرفت.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به مناسبت 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و هفته احسان و نیکو کاری 3 واحد مسکونی با همت نیکوکاران و با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین کمیته امداد صومعه سرا در این شهرستان افتتاح و در اختیار خانواده های نیازمند قرار گرفت.

افتتاح 3 واحد منزل مسکونی مددجویان در صومعه سرا

به گزارش صدای گیلان؛ در این مراسم امام جمعه صومعه سرا ضمن قدردانی از نیکوکاران به جهت ایجاد سرپناه برای خانواده های محروم ، خواستار ترویج و اشاعه این فرهنگ حسنه شد و از تلاش و پیگیری کمیته امداد صومعه سرا نیز برای رسیدگی به محرومین تقدیر و تشکر نمود.

همچنین به مناسبت این ایام و با همکاری مرکز نیکوکاری صومعه سرا طرح ویزیت رایگان در محل مرکز نیکوکاری شهرستان به اجرا درآمد که چند تن از پزشکان خیر و نیکوکار صومعه سرا بالغ بر50 نفر از مردم این شهرستان را تحت ویزیت قرار دادند.

افتتاح 3 واحد منزل مسکونی مددجویان در صومعه سرا

گفتنی است از ؤسای بانک های عامل صومعه سرا نیز که جذب کامل اعتبارات وام های اشتغالزایی مددجویان را داشتند با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

مطالب بیشتر؛

  • علیرضا محمدی سرپرست کمیته امداد گیلان شد سرپرست جدید کمیته امدادگیلان سابقه مدیریت کمیته امداد رشت و صومعه سرا رادرکارنامه مدیریتی خوددارد.
  • داعش چگونه استان رقه را کنترل می‌کند ؟ به گزارش صدای گیلان به نقل از  پایگاه خبری شبکه العالم، "ابو یوسف" فعال حقوقی ساکن شهر رقه گفت: زنان از سر تا پا سیاه پوش هستند و فقط با همراهی پدر یا برادر یا همسر می توانند از خانه خارج شوند . به گفته ابویوسف ؛ فقط اعضای داعش حق حمل سلاح دارند، آنان و با انواع سلاح در شهر رقه گشت […]
  • پسر ۷ ساله‌ای که اندازه گوگل می‌داند! یک پسر ۷ ساله هندی به خاطر اطلاعات عجیب و غریب و شگفتی انگیزی که دارد به اسم « گوگل» معروف شده است.
  • تصادف مرگبار درجاده رشت به فومن پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ تصادف رانندگی در جاده رشت به فومن یک کشته برجا گذاشت.   رییس پلیس راه گیلان امروز اعلام کرد: این حادثه ساعت ۱۷دیروز براثر برخورد یک پیکان وانت با عابر پیاده رخ داد که مردی ۴۴ ساله پس از انتقال به بیمارستان فوت […]
  • گلباغی؛ موج جدید آسفالت در لنگرود ۲۵۰ هزار مترمربع آسفالت در برنامه کار شهرداری لنگرود قرار دارد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه