زمان بارگزاری این صفحه: 7:32 AM UTC

اقدام به خودسوزی راننده تاکسی ۱۳۳ در مقابل ساختمان مرکزی شهرداری رشت/ تصاویر

راننده مذکور در جواب حاضرین در صحنه دلیل این کار خود را مشکلات فراوان و ضعف مدیریت تاکسی ۱۳۳ عنوان کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

بر اساس گزارش میدانی راننده جوان یک دستگاه خودرو تاکسی ۱۳۳ در مقابل درب ورودی ساختمان مرکزی شهرداری رشت پارک کرده و سپس با ریختن چندین لیتر بنزین بر روی خود و زدن کبریت اقدام به خودسوزی نمود که با هوشیاری یکی از نگهبانان ورودی شهرداری شهر رشت و گرفتن کبریت از دست فرد نامبرده جلوی این اقدام گرفته شد.

 

به گزارش گیل خبر ، راننده مذکور در جواب حاضرین در صحنه دلیل این کار خود را مشکلات فراوان و ضعف مدیریت تاکسی ۱۳۳ عنوان و با ناراحتی در مورد موارد پیش آمده و مشکلات یکی از اپراتورهای تاکسی ۱۳۳ در برخورد با رانندگان عنوان کرد و رسیدگی فوری به این مسایل را از شهرداری خواستار شد.

 

وی که از تماس بنزین با پوست خود به شدت رنج می برد با مراجعه واحد اورژانس تحت معالجات اولیه قرار گرفت و به مرکز درمانی منتقل گردید.

 

گفتنی است پیش از این رسولی عضو شورای شهر رشت در نطق پیش از دستور نود و ششمین جلسه شورای شهر رشت انتقادات شدیدی را نسبت به مدیریت تاکسیرانی شهر رشت در دفاع از حقوق رانندگان تاکسی ۱۳۳ و به دلیل عدم نظارت مکفی بر تاکسی ۱۳۳ و تخلفات در این حوزه ابراز نموده بود.

 

حال باید دید مدیریت سازمان تاکسیرانی شهر رشت چه پاسخی برای مشکلات مطرح شده خواهد داشت و چرا با وجود اخطارهای قبلی مسولین امر کار باید به جایی برسد که راننده ای جوان اقدام به خودسوزی در اصلی ترین نهاد خدمات شهری رشت نماید؟!

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه